Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Zmiany w Pyle Meteorytowym! Darmowa beczka premium i dodatkowe Punkty Nagród!
Newsy

Zmiany w Pyle Meteorytowym! Darmowa beczka premium i dodatkowe Punkty Nagród!

Kolejna zmiana wartości Pyły Meteorytowego, tym razem na plus dla graczy. Dodatkowo zobacz jak zdobyć bonusową beczkę premium i Punkty Nagród!


Korzystna wartość Pyłu

Nie tak dawno Redzi informowali nas, że chcą aby animowane karty, a także bibeloty zdobywane za pomocą Pyłu Meteorytowego były dla graczy czymś specjalnym, a nie jedynie efektem ubocznym przypadkowego zdobywania owej waluty. W konsekwencji znacznie zawyżyli wartość Pyłu i ograniczyli możliwość jego zdobywania. W końcu waluta premium musi wnosić do gry coś specjalnego!

Na szczęście dla wielu graczy wszystko wraca do normy! Na jak długo? Tego nie wiemy. Na Twitterze Gwinta pojawił się wpis o ustabilizowaniu wartości Pyłu Meteorytowego. Od teraz waluta premium pozyskiwana za pomocą Punktów Nagród ma mieć wartość 30 jednostek pyłu za jeden kluczyk!


Specjalne prezenty z okazji premiery na Android!

Jesteśmy świeżo po premierze Gwinta w systemie Android, jednak emocją nie ma końca!

Aby uświetnić owe, długo oczekiwane wydarzenie CDP Red zasypuje graczy garścią bonusowych korzyści! Już teraz logując się do wiedźmińskiej karcianki za pomocą urządzenia mobilnego otrzymasz specjalną beczkę premium. Nie zwlekaj, gdyż promocja trwa tylko do 31 marca!


Dodatkowe Punkty Nagród!

To jeszcze nie koniec niespodzianek! W grze pojawił się wyjątkowy mini event – Tydzień świętowania z Androidem! Począwszy od dnia dzisiejszego, przez kolejne osiem dni, każda nagroda dzienna wzbogacona jest o jeden, dodatkowy Punkt Nagród.


Nowe „stare” bibeloty

Dodatkowo w sklepie mobilnym pojawił się ogromny pakiet bibelotów w skład którego wchodzą skórki, rewersy i plansza z zeszłorocznych dodatków!

R E K L A M A

Zawartość paki:

  • Plansza: Novigrad nocą
  • Skórki dowódcze: Pokutnik, Radovid – skórka zerrikańska, Krwawa zbroja Ukrytego (alternatywna)
  • Rewersy: Kupcy Ofiru, Żelazna Wola (alternatywna), Novigrad (alternatywna) oraz Krwawa Klątwa (alternatywna)


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja