Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Zmiany balansujące dotkną Drauga, Sabriny i Sweersa, zmiany w mulliganach u niektórych dowódców – wieści z forum
Newsy

Zmiany balansujące dotkną Drauga, Sabriny i Sweersa, zmiany w mulliganach u niektórych dowódców – wieści z forum

Wieści z forum

Niedawno dostaliśmy pierwsze informacje o zmianach, które zostaną wprowadzone przez deweloperów w aktualizacji grudniowej do Gwinta. Do grona kart, które zostaną w jakiś sposób poddane korektom dołączy Draug, Sabrina Glevissig, Sweers i Komandos z Gór Sinych. Tę informację podał Paweł Burza, odpowiadając na post jednego z graczy, który pytał w nim o prawdopodobne zmiany kilku kart. Jeszcze nie wiadomo w jaki sposób ww. karty zostaną zmienione, ale raczej należy się spodziewać podniesienia ich kosztu werbunku lub obniżenia siły bazowej (w przypadku Sabriny podwyższenia).

Mało tego, poprawki dotkną też kilku dowódców, lecz tutaj Community Manager jasno podkreślił, że zmiany będą dotyczyły ich liczby mulliganów. Na celowniku znaleźli się m.in. Królowa Krabopająków, Filavandrel, Foltest, Uzurpator, Henselt i Emhyr var Emreis.

Źródło: Oficjalne forum Gwinta

Czekamy na dalsze wieści!

Zobacz także: Wywiad Korvacha z Pawłem Burzą – roadmap na 2019 rok w przygotowaniu, możliwa nowa frakcja, tryb obserwatora i nowy tryb gry


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja