Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Zbliża się koniec sezonu Mahakamskiego

Zbliża się koniec sezonu Mahakamskiego

Zaraz koniec sezonu

Zakończenie sezonu Mahakamskiego już w ten piątek! Deweloperzy na oficjalnej stronie Gwinta przekazali nam, jakie dostaniemy nagrody po zakończeniu sezonu, oraz na jakie rangi mogą liczyć gracze konsolowi grający na starej wersji gry.


„Ruszcie się chłopaki, żwawo! Sezon Mahakamski kończy się w ten piątek, 30 listopada o godz. 12:00 w południe!
W tym miesiącu gracze konsolowi po raz ostatni dostaną nagrody według starego systemu, natomiast gracze PC otrzymają Punkty Nagród:
Kolejny sezon (Dzikiego Gonu) rozpocznie się 4 grudnia na wszystkich platformach. Nowe rangi zostaną przyznane na podstawie obecnych rang.
PS4 i Xbox One:
Gracze konsolowi, którzy osiągnęli 21 rangę w sezonach od lipca do listopada, również rozpoczną sezon Dzikiego Gonu od rangi 0 (Pro Rank).
PC:
*W Sezonie Mahakamskim wszyscy gracze Pro Rank zachowają rangę 0. Od Sezonu Dzikiego Gonu tylko 500 czołowych graczy Pro Rank zachowa swoje pozycje, a pozostali rozpoczną sezon od rangi 5.”
Źródło: Playgwent

 

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Marcin Lekston Marcinbuldog

    Siema ja nie dostałem nagrody na koniec sezonu miałem 19 rangę ps4 ,, ktoś wie czemu ja nie dostałem nagrody?

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...