Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Zagranie miesiąca – październik
Zagrania

Zagranie miesiąca – październik

Zagranie miesiąca

Nowy Gwint, nowy Play of the Month! Paweł Burza zaprezentował najlepsze „plejsy” z października. W rolach głównych Schirru, Draug i Aglais!

Zobacz także: Talia Foltesta pod wzmocnienia!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Nitras95

  Paweł wygląda strasznie. Stres związany z Gwintem go tak wychudził masakrycznie?

  • deRenald

   Też to zauważyłem. Zmizerniał chłop bardzo. Ale weź tu teraz firmuj takie badziewie i to przy rosnącej presji ze strony szefów żeby były wyniki. Finansowe rzecz jasna.

  • pytonznadwisly

   Flake przeprowadził jakiś czas temu z Pawłem wywiad, gdzie kwestia wagi Burzy została poruszona: https://teamrankstar.com/flake-1v1-pawel-burza/

   W skrócie: zrzucenie wagi przez Pawła to zasługa pedałowania (w sensie że kolarstwa).

   • Robert Majer

    Aż strach pomyśleć co by zaczęli robić jego fani, mający nadwagę, gdybyś im tego w nawiasie nie wyjaśnił.

    • pytonznadwisly

     Kiedyś (na innym forum) nie dopisałem właśnie takiej adnotacji i zostałem okrzyknięty homofobem, antyszczepionkowcem, wyborcą pisu & illuminati.

 • Bakayoko

  Koniec taryfy ulgowej ze względu na mój sentyment do Redów. Zaczynam punktować ich za dokonane partactwo. I na pierwszy ogień idzie ten badziewny „plejofdemont”. Co to jest? Albo inaczej: co ta ma być? Spodziewałbym się jakiś kosmicznych zagrań, nieoczywistych strategii, akcji rzucających na kolana. A co dostaliśmy?

  -> miejsce 3: Eithne & Shirru – czyli standardowe zagranie źle zaprojektowanego Dowódcy i źle zaprojektowanej złotej karty. Wow! Powalające. Zapewne tylko mały procent graczy spotkał się z tą synergią. Warto to było wyróżnić, zaiste…

  -> miejsce 2: Draug – a w sumie to… no właśnie, co tam jest takiego wow? Zwykłe zagranie golda & sensowne rozegranie pasywek pozostałych kart. Nic oszałamiającego.

  -> miejsce 1: Agleis – zwykła prezentacja działania złotej karty. PO-WA-LA-JĄ-CE!!!…

  Podsumowując: jeżeli to ma być crème de la crème Gwinta to lepiej w ogóle nie publikować takich odcinków.
  Widzę, że dział PR / Marketingu CDPR bardzo chce dogonić Dev Team Gwinta w kiepskiej jakości serwowanego materiału.

  • krysu

   Duże spalenia były w tych odcinkach od zawsze, więc nie wiem co wtedy oglądałeś, bo mnie nigdy nie powalały. Co do agleis się zgadzam, na pierwsze miejsce to nie zasługiwało.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...