Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Yarpen dopadł Ocvista – pożegnanie Beletrysty z Gwint24.pl
Publicystyka

Yarpen dopadł Ocvista – pożegnanie Beletrysty z Gwint24.pl

Pożegnanie

W dniu dzisiejszym kończy się pewna era w historii Gwint24.pl. Z naszych szeregów odchodzi Beletrysta – redaktor zarządzający stroną od dłuższego czasu. O powodach jego odejścia możecie przeczytać w dalszej części tego wpisu, który zawiera również podsumowanie jego ok. 2-letniej pracy na rzecz Gwint24.pl.


Witajcie Bywalcy,

Jak pewnie już wnioskujecie po tytule, mój arcywróg Yarpen Zigrin wraz ze swoją bandą karzełków namierzył mnie w Kwarcowych Górach. To znak, że zbliża się kres mego smoczego żywota…

A tak na poważnie – w dniu dzisiejszym kończy się moja wspaniała przygoda z największym portalem fanowskim o Gwincie w Polsce. Sporządzanie artykułów o mojej ulubionej grze karcianej było dla mnie niesłychaną przyjemnością i aż dziw mnie bierze, że udało mi się wytrwać na stanowisku taki szmat czasu. Podczas mojej kadencji napisałem ok. 1000 artykułów o GWINTOWEJ oraz wiedźmińskiej tematyce, poznając przy tym masę ciekawych ludzi ze społeczności. Szkoda, że nie miałem okazji uczestniczyć w meetingach w Warszawie, bo chętnie spotkałbym się z z Wami na żywo. Może jeszcze kiedyś będzie okazja, wszak koniec mojej przygody z Gwint24 nie oznacza końca mojej przygody z Wiedźmińską Grą Karcianą. Postaram się być nadal aktywny w polskiej społeczności, o ile znajdę na to choć skrawek czasu.

Żeby była pełna jasność – stronę opuszczam ze względu na sprawy zawodowe. Praktycznie z dnia na dzień dowiedziałem się, że będę musiał wyjechać za granicę na kurs, który pozwoli mi rozwinąć swoje branżowe umiejętności. Nie będę się tutaj rozwodził jakoś dłużej na ten temat, bo to w żadnym razie nie jest moja biografia czy pamiętnik. Życie potrafi zaskakiwać, taka jego natura. Bardziej byłem przygotowany na marzec, wyszedł styczeń, cóż, co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

Muszę Wam jeszcze szczerze napisać, że od dłuższego czasu przechodziła mi przez głowę myśl o wzięciu sobie urlopu od prowadzenia strony. Wypalenie, monotonia, niektórzy pewnie zrozumieją. Dlatego przerwa może mi wyjść tylko na dobre. O ile jeszcze kiedyś powrócę na łamy g24, czy też zupełnie innej strony.

Na koniec chciałbym jeszcze podziękować kilku osobom, które w jakiś sposób wpłynęły na moją działalność tutaj:

R E K L A M A
  • Karczmarzowi – za danie szansy nieopierzonemu żółtodziobowi, który bazgrolił na swoim blogu. To była owocna współpraca!
  • Grzonowi, Credo, Geniusssowi, Zakapiorowi, Batzowi, Keiylemu, Sołtysowi Zadupia – za pomoc w prowadzeniu strony i stworzenie wielu wartościowych artykułów. Szczególnie dziękuję temu ostatniemu jegomościowi, który swoim zapałem wręcz w pojedynkę przywrócił turnieje do Karczmy!
  • Administracji GWINT Polska – za długą i bardzo korzystną współpracę, której wynikiem okazała się fuzja Discordów oraz grup na Facebooku.
  • Xionizowi, Ce54Remu, Pijanemu Rycerzowi – za kooperację na Youtube.
  • Śmieszkom z oficjalnego Discorda GWINTA – za dawkę humoru i fajne dyskusje.
  • Bywalcom (Czytelnikom) – za zainteresowanie moimi wypocinami, konstruktywną krytykę oraz dobre słowo.

Jeśli kogoś pominąłem to z góry przepraszam. Do zobaczenia gdzieś tam w przyszłości!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja