Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wyzwanie Świąteczne w Gwincie – wszystkie szczegóły!
Newsy

Wyzwanie Świąteczne w Gwincie – wszystkie szczegóły!

Nowe wydarzenie!

Dzisiaj około południa pojawiły się szczegóły długo zapowiadanego wydarzenia powiązanego ze świętami, które już teraz jest dostępne w grze. Do zdobycia są nie tylko nagrody w postaci Punktów Nagród czy sztuk złota, ale też awatary, tytuły oraz rewers (na podstawie filmowego zwiastuna eventu). Poniżej znajdziecie oficjalne informacje na temat Świątecznego Szaleństwa!


Świętuj razem z nami, graj w trybach specjalnych i zgarniaj świąteczne nagrody!
PREZENTÓW W BRÓD!
W tym roku Święta przyszły wcześniej! Zaloguj się do GWINTA między 19 grudnia a 9 stycznia aby otrzymać tytuł “Zimowy wędrowiec” oraz pokrytą śniegiem zimową planszę, za darmo!
Pole bitwy zostało nawiedzone przez magiczne bałwany! Jeśli jakiegoś zauważysz przegoń go z planszy — w nagrodę masz szansę na zdobycie świątecznych rewersów, ramek i awatarów. Wieść niesie, że na najgrzeczniejszych czeka jeszcze jeden wyjątkowy prezent…
PODEJMIJ ŚWIĄTECZNE WYZWANIE!
Upiór Yule wyzwał Świątecznego Cracha na pojedynek — od Ciebie zależy kto go wygra! Opowiedz się po jednej ze stron i zgarniaj Punkty Nagród oraz bonusy do doświadczenia.
ŚWIĄTECZNE PAKI OD SKLEPA:
ZESTAW PRZESILENIA ZIMOWEGO
Poczuj Święta dzięki zestawowi zimowych bibelotów, które ozdobią Twoją kolekcję!
PAKA ŚWIĄTECZNA 2019
Kolejny rok za nami! Z tej okazji Sklep własnoręcznie wybrał najlepsze towary, w tym 25 Potężnych Beczek Premium!

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja