Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wystrzałowa Paka Noworoczna dostępna u Sklepa!
Newsy

Wystrzałowa Paka Noworoczna dostępna u Sklepa!

Paka noworoczna

Wraz z wprowadzeniem drzewka Roku Dzika do Księgi Nagród, Czerwoni postanowili dać nam okazję do korzystnego wydania gotówki u Sklepa. Od dzisiaj, aż do 14 lutego będziecie mogli skusić się na zakup Wystrzałowej Paki Noworocznej!

W skład paki wchodzi 25 beczek, 1 legendarna karta premium, 400 pyłu meteorytowego i 3 odłamki lustra (bilety na Arenę). Cena paki to 97,49 zł.


Opłaca się?

Pod względem matematycznym – jak najbardziej! Za samo 30 beczek trzeba obecnie zapłacić ok. 140 polskich złotych, a tutaj w za stówkę dostajemy 25 beczek, legendę, trochę pyłu i kilka wejściówek na Arenę. Jeśli więc macie zamiar zainwestować w swoje konto, to macie na to okazję.

Z drugiej strony, paka nie jest na tyle kusząca, aby starszym graczom opłacał się taki nadprogramowy wydatek. Nawet nowemu graczowi nie bardzo pomoże taka paka. Owszem, daje ona trochę zasobów i na pewno jakiegoś boosta da, ale przy regularnej grze bez problemu da się bez niej obejść. Inna sprawa, jeśli nie lubicie czekać na dopływ skrawków. Oferta byłaby zdecydowanie bardziej kusząca, gdyby do paki dołączono trochę Punktów Nagród do Księgi, aby spożytkować je na nowe drzewka.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • sew

    Tonę w skrawkach mam ich ok 440k, ale zastanawiam się czy nie wspomóc Redów poprzez zakup tej paki. Od midwintera nic nie kupiłem, a gra jeżeli ma być rozwijana powinna jakieś tam zyski generować.

    • maciek

      Skoro tak to może poczekaj do marcowej ekspansji: nie wiadomo jak będzie udostępniona jej zawartość (osobne beczki?), może odrębną pakę również przygotują. Wtedy i wspomożesz Redów i dostaniesz coś konkretniejszego niż zwykłe beczki.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...