Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wystartowała rekrutacja do piątego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej!
Esport Turnieje

Wystartowała rekrutacja do piątego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej!

Round 5, fight!

Właśnie wystartowała rekrutacja do piątego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej, największej polskiej ligi esportowej skierowanej do studentów. Żacy z całego kraju mogą zgłaszać się do otwartych kwalifikacji  i walczyć o tytuł Akademickiego Mistrza Polski TMLA oraz pulę nagród o wartości blisko 50 tys. złotych!

Wraz z bieżącym sezonem pojawiło się kilka zmian w rozgrywanych konkurencjach. Obok League of Legends oraz Rainbow 6 Siege, akademicy będą konkurować w Counter-Strike: Global Offensive oraz w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Regulamin rekrutacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronach ligowych:

Rekrutacja trwa do 11.10.2019 do północy.

Sezon zimowy 2019/2020

S#5 TMLA rozpocznie się 04.11.2019 meczem League of Legends. Tradycyjnie, wszystkie spotkania będą transmitowane i komentowane na kanale ligowym: https://www.twitch.tv/ligaakademicka.

R E K L A M A

Harmonogram

  • Poniedziałki i wtorki – TMLA LOL – od 19:00
  • Środy i czwartki – TMLA R6 – od 19:00
  • Piątki – TMLA Gwint – od 19:00
  • Soboty i niedziele – TMLA CS:GO – od 18:00

Linki

O T-Mobile Lidze Akademickiej

TMLA to największa w Polsce liga skierowana do studentów, co pozwala jednoczyć entuzjastów i fanów esportu ze środowiska akademickiego, bez względu na wielkość uczelni, płeć czy specjalizację.

Poprzez wprowadzenie rywalizacji – na poziomie esportowym – pomiędzy reprezentacjami uczelnianymi z całego kraju, TMLA pokazuje, że sport elektroniczny łączy i tworzy zupełnie nowe obszary rozwoju dla studentów i promocji dla uczelni.

Zawodnicy, poza świetną zabawą, mogą konkurować z rówieśnikami oraz dumnie reprezentować i promować swoje macierzyste uczelnie.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja