Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wydarzenie Walentynkowe w Gwincie! Nowe bibeloty!
Aktualizacje Newsy

Wydarzenie Walentynkowe w Gwincie! Nowe bibeloty!

Właśnie rozpoczął się nowy event w Gwincie, a wraz z nim pojawiły się nowe bibeloty do zdobycia oraz rozpoczęła się kolejna bitwa… frakcji?


Wyzwanie Walentynkowe czas zacząć!

Stań po stronie Yennefer, Triss lub Shani i rozwiąż jeden z największych sporów wiedźmińskiego świata!

Każda ze stron ma do wykonania nieco inne zadania, a za zrobienie piątego otrzymujemy specjalny tytuł zależny od naszego wyboru!

Wydarzenie potrwa tydzień, a za samo wzięcie w nim udziału, każdy z graczy otrzyma bonus do doświadczenia 50%! Wybierajcie rozważnie!


Zestaw Uroku i Miłosne Rewersy!

W kramie Sklepa mamy możliwość zakupić Zestaw Uroku, zawierający specjalne rewersy reprezentujące poszczególne miłości Geralta: Yennefer, Triss oraz Shani.

Zestaw trzech rewersów kosztuje 46 złotych, natomiast pojedynczy zakupimy w cenie 23 złotych. Oznacza to, że kupując w zestawie otrzymujemy jeden rewers za darmo! To opcja dla tych, którym trudno się zdecydować…


Nowa skórka do Dany za Pył Meteorytowy!

A to zaskoczenie! Oprócz płatnych produktów, mamy również możliwość zdobycia specjalnego skina „Bogini Miłości” do Dany Meadbh za 1600 jednostek pyłu meteorytowego! Otocz się aurą miłości oraz boskości zdobywając tę skórkę przywódcy jak najszybciej! Jeśli nie masz dość pyłu możesz zakupić go w kramie Sklepa bądź pozbyć się kilku zbędnych kart premium ze swojej kolekcji! Taka okazja prędko się nie powtórzy!

R E K L A M A

Oferty w sklepie są ograniczone czasowo i zakończą się w południe 3 marca.


Najpierw zapowiedź Gwinta na Androida, a teraz tak urocze wydarzenie… Ach, Ci kochani Twórcy! Coś jakby święta przyszły trochę szybciej!

A Ty? Jaką stronę wydarzenia wybierzesz? Pisz w komentarzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja