Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wszystko co musisz wiedzieć o GWENT Challenger #5 – ostatnim turnieju przed GWENT World Masters!
Esport Turnieje

Wszystko co musisz wiedzieć o GWENT Challenger #5 – ostatnim turnieju przed GWENT World Masters!

Ostatni Challenger pierwszego sezonu!

W końcu koniec posuchy na profesjonalnej scenie GWINTA! Wraca oficjalny turniej, wracają GWINTOWE emocje! Tak jest – GWENT Challenger #5 odbędzie się już w ten weekend w dniach 14 i 15 września! 

W zmaganiach weźmie udział ośmiu graczy z całego świata, którzy wywalczyli sobie sloty poprzez uczestnictwo w oficjalnych turniejach oraz zwycięzcy dwóch turniejów kwalifikacyjnych (Magpie131, KingChezz93). W stawce mamy oczywiście naszych polskich tytanów – Adzikova oraz Tailbota. W drodze po triumf czekać ich będzie jednak nie lada konkurencja, gdyż chrapkę na zwycięstwo ma m.in. Damorquis (zwycięzca Challengera #4), Freddybabes (zwycięzca Challengera #2) czy Kolemoen lub Wangid1, którzy osiągali wiktorię na turniejach z serii GWENT Open. Magpie131 oraz KingChezz93 są najmniej doświadczeni z całej stawki, lecz na pewno nie należy ich skreślać!

Transmisja z turnieju będzie dostępna klasycznie na oficjalnym kanale CD Projekt RED na Twitchu, prawdopodobnie od godziny 16:00 w sobotę (ćwierćfinały) i w niedzielę (półfinały oraz finał). Na turnieju zostaną też najprawdopodobniej szczegóły na temat wersji mobilnej GWINTA na iOS oraz być może coś o nowym dodatku.

Oficjalnego polskiego streama najpewniej nie będzie. Nieoficjalną transmisję z polskim komentarzem będzie prowadził na swoim streamie Kondzio Player.


Uczestnicy turnieju

Zdjęcie

Więcej o tych graczach dowiecie się z oficjalnego konta na Twitterze GWENT Masters!


Ekipa casterska

Zdjęcie


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja