Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wszystkie karty będą zmienione w Homecoming!
Newsy

Wszystkie karty będą zmienione w Homecoming!

„All cards will be changed with Homecoming”

Taką informacje udało się ostatnio wyciągnąć od CD Project Red. Oczywiście nie zmienią każdej karty kompletnie, tak jak to miało miejsce chociażby z Kłobukiem i Porońcem, ale w większości będą to zmiany związane z nową mechaniką dotyczącą preferowanych rzędów. Na szczęście większość to nie wszystkie, a to oznacza że czeka nas co najmniej kilka kompletnych reedycji. Osobiście liczę na zmiany dla Pavetty i wyżej wymienionej Temerskiej pary. A wy jakie karty chcielibyście zobaczyć w nowej odsłonie? I czego oczekujecie od mechaniki preferowanych rzędów? Podzielcie się opiniami w komentarzach!

Dla zainteresowanych dołączam link do dyskusji na reddicie (w języku angielskim).

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Strzelec Bartek

  No to tak około 30% kart zasługują na spore zmiany bo są obecnie bezużyteczne. Serio ktos używa w normalny sposób Pavetty?

  • Grillowana Kiełbasa

   nje. tylko raz na arenie weszła mi fajnie. sobie de wetta wtasowałem a typowi trebusz

 • MaRIB^

  Wszystko się zmieni nie będzie już takie jakie znamy :D, oby ostatni już raz

 • sew

  Zamiast tego całego Homecoming powinni przywrócić balans sprzed Midwinter. Wtedy praktycznie każda frakcja miała co najmniej dwie dobre talie. O dobrym balansie świadczył fakt, że różne talie były zbliżone do siebie na tyle, że remisowałem średnio co 10 gier, teraz co 100 gier.
  Uprościli wiele jednostek typu łucznik Brokvar, bo twierdzili że był zbyt trudny do ogarnięcia, a ich zamiarem jest teraz skomplikować grę przez różne umiejętności w różnych rzędach? Nie rozumiem tego.
  Po wypuszczeniu tego Homecoming znowu będzie potrzebnych kilka patchy by zbalansować grę. Czy Gwint ma wyglądać tak, że w nieskończoność tworzymy co raz to nową grę. Z jednej strony to fajnie bo nie ma stagnacji, ale z drugiej strony nie wiemy jak do końca jest wizja rozwoju Gwinta.

 • MaRIB^

  Jeszcze tylko napisze zobaczie jak to jest w CDPR, nawet sam Rafał Jaki, nie wie na jakiej zasadzie dostaniemy skrawki na homecoming. Przeczyajcie to:
  Rafal_Jaki_CDPRCD PROJEKT RED 15 punktów 12 godzin temu
  Most cards will get some change – maybe a power change, added a preferred row, doing a similar thing that is does now but with new mechanics injection, so in that sense technically almost all cards will change in some way and will be millable for full value.

  a następnie to:

  [–]grandoz039Northern Realms 1 punkt 2 godziny temu
  Don’t worry about your progress, once Homecoming is complete, for a limited time, you will have the ability to mill all of your cards for their full value. (source:https://www.playgwent.com/e

  This mentions all cards, not almost all; did something change? Because that’s big deal, many players opened kegs and crafted cards, because they were told that they’ll be able to refund those cards for full value.

  permalinkembedzapiszrodziczgłośodpowiedz

  [–]Rafal_Jaki_CDPRCD PROJEKT RED 1 punkt 2 godziny temu
  You are correct – sorry for the confusion 🙁

  Czyli Rafał Jaki, Product Director”, mówi nam, że zostaną zwrócone skrawki za część kart, które zostaną zmienione, następnie się przyznaje, że wprowadza w błąd po cytacie z homecoming, bo jednak oddadzą pełną wartość za każdą kartę. Product Director. heh

  Oni tam sami nie wiedzą co mówią, a on jest na wysokim szczeblu przy gwincie. Rozumiecie ? Tam ciągle nie ma logistyki, szef projektu nie wie na jakiej zasadzie rozdawane zasadzie skrawki… Gwent Open się skończył a info na głównej stronie z przed 6 dni, że niedługo się zaczyna 0_o. Mogli dać info „Dzisiaj start turnieju 3 GWENT CHALLENGER #3. Na oficjalnych kanałach daja porandiki, które są nieaktualne z rok czasu https://forums.cdprojektred… .

  Czarno to widzę :/

  • sew

   Ilość skrawków oddawanych graczom to najmniejszy problem. CDPR jest dla nas i tak bardzo hojny.

   • MaRIB^

    Nie chodzi mi o skrawki, tylko o wiedzę na tym szczeblu, czyli dyrektora produkcji, który sam podpisał się pod otwartym listem homecoming.

  • Mateusz Byliński

   Dasz linka do tej dyskusji?

   • Mateusz Byliński

    nevermind, już mam. W liście nie wspomniano dokładnie, że WSZYSTKIE karty będą mogły zostać spalone za pełną wartość. Nie zostało wspomniane dokładnie ile kart będziemy mogli spalić za pełen zwrot. https://uploads.disquscdn.com/images/af85507772ed5f20b9d6c81b1c4b0c971b289f0687d15d23c798b781accf8803.png

    • MaRIB^

     Już jest sprostowane, że za wszystkie, link masz w artykule. Ludzie dlatego dopytywali.

     [–]grandoz039Northern Realms 3 punkty 1 dzień temu
     This mentions all cards, not almost all; did something change? Because that’s big deal, many players opened kegs and crafted cards, because they were told that they’ll be able to refund those cards for full value.

     [–]Rafal_Jaki_CDPRCD PROJEKT RED 4 punkty 1 dzień temu
     You are correct – sorry for the confusion 🙁

    • MaRIB^

     czemu kasujecie mój post ?

    • MaRIB^

     Już jest sprostowane, że za wszystkie, link masz w artykule. Ludzie dlatego dopytywali.

     JAKI potwierdził, że się pomylił:
     Wcześniej napisał że tylko za karty, które będą miały zmiany, można będzie wymienić za pełną wartość skrawków, przyznają się do pomyłki potwierdził, że jednak wszystkie 😀 :D, Proste. Nie rozumiem, czemu jeszcze nie rozumiecie =]
     Jeszcze przeprasza za zamieszanie tym wpisem ;D

     Najlepiej obserwować jego posty, bo często coś klepnie :

     https://www.reddit.com/user

 • Irmgaard

  przedewszystkim powinni podboostowac ok 75% goldow , by wkoncu gold byl goldem. W tej chwili 3/4 goldow jest slabszych od silverow i brazow a to nie tak powinno zdaje sie byc. Kiedys goldow wyrozniala niezniszczalnosc, ale obecnie to srebrna i brazowe karty sa lepsze niz goldy niestety. Wiec albo moim zdaniem powinni wrocic do nietykalnosci goldow , albo nadac im wyjatkowa charakterystyke, typu zemsta lub cos.

  • MaRIB^

   Dokładnie, ale po wydaniu gwinta będzie ciężko jak całe 1,5 roku nadal nie wiedzą jak ma wyglądać. Jeszcze chcą frakcje dodać, a wiadomo że musi ona mieć na równi kart do innych, czyli około 140 kart.

 • Samix

  Czyli szykuje sie chaos i totalny brak balansu.

 • czsk

  No to w końcu jak ? Będzie można zmielić całą kolekcję za full value ? Czy zrobili nas w chuya?

  • MaRIB^

   Wszystkie, Dyrektor Produkcji się pomylił, chociaż dał podpis pod HOMECOMING 😀

   [–]Rafal_Jaki_CDPRCD PROJEKT RED 1 punkt 2 godziny temu
   You are correct – sorry for the confusion 🙁

   Niżej masz post z całością, albo przeczytaj komentarze z źródła.

   • czsk

    Oni się tak często mylą, że aż to na mnie działa. O dzisiejszych ramkach już nie wspominam. 😛

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...