Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wsparcie dla padów na PC może zniknąć! Odpowiedz na pytanie Pawła Burzy!
Newsy

Wsparcie dla padów na PC może zniknąć! Odpowiedz na pytanie Pawła Burzy!

Paweł Burza na swoim Twitterze zadał społeczności proste pytanie. Czy grając na PC używasz gamepada?


Dziś na profilu Community Managera Wiedźmińskiej Gry Karcianej dzieje się nie mało. Burza w krótkim poście zapytał, czy gracze korzystają z padów grając w Gwinta. Redzi nie planują ukrywać swoich zamiarów. Jeżeli zainteresowanie użytkowaniem gamepadów podczas rozgrywek na PC będzie znikome, wsparcie dla tej technologii po prostu zniknie z gry.

Władza w rękach graczy

Dzięki ankiecie zamieszczonej na Twitterze to właśnie Wy możecie wpłynąć na los padów w wiedźmińskiej karciance! Jeżeli używacie tego typu rozwiązań koniecznie podzielcie się swoją opinią z CDP Red. Ułatwi to zespołowi Gwinta podjęcie właściwej decyzji i wyjście na przeciw oczekiwaniom gwintowników.

Nie zwlekajcie ze swoimi głosami! Ankieta jest ograniczona czasowo i możliwość zagłosowania kończy się jutro (w środę) o godzinie 10:00.

Wpis Pawła znajdziecie poniżej!Skoro o środzie mowa, przypominamy o cotygodniowym bonusie do doświadczenia zapewnianym graczom z okazji GwentsDay!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja