Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wiewióry górą, a Syndykat wraca do gry! Team Aretuza publikuje aktualną metę!
Newsy Publicystyka Talie

Wiewióry górą, a Syndykat wraca do gry! Team Aretuza publikuje aktualną metę!

Sezon Miłości w pełni, a Team Aretuza nie kazała nam długo czekać! Przedstawiamy aktualną metę skondensowaną przez potężnych graczy z Wyspy Thanedd!


Powitać, powitać strudzonych Wędrowców! Dziś coś specjalnego serwujemy! Coooo? Głośniej mówcie, bo Drakonian przygłuchawy! Aaaa, tak, tak. Coś wyjątkowego specjalnie dla Was. Świeżutkie donosy z siedziska czarodziejek. Prościutko z Thanedd. Już, już polewam temerskiej, a Wy słuchajcie! 

Zupełnie niedawno dostaliśmy obraz obecnej mety od Team Leviathan. Drugi Gwintowy zespół nie pozostał im dłużny. Co ciekawego otrzymaliśmy? Kolejny miesiąc ze Scoia’tael, jednak z domieszką Syndykatu! Przejdźmy do analizy pracy Czarodziejów.

Koniecznie zobaczcie zestawienie najskuteczniejszych talii wraz z poradnikami! Bierzcie i grajcie!


Aktualny obraz mety

Tier 1

Precyzyjne Uderzenie z Harmonią na szczycie! Nikogo nie dziwi ciąg dalszy dominacji Scoia’tael. Może pojawiło się pod nową okładką w postaci zdolności Eithne, ale zawartość niemal taka sama. Tajemne Echo odeszło w niepamięć. Mimo to przed nami kolejny miesiąc likwidowania Młodych Driad.

Do Tier jeden powrócili złoczyńcy z Syndykatu! Tym razem wygodnie rozsiedli się w Passiflorze i mieszają szyki reszcie konkurencji. Pomimo nerfa, As z Rękawa jest w lepszej formie aniżeli w ubiegłym sezonie.

Tier 2

Wszystko zapowiada się niezwykle ciekawie! Dawno nie otrzymaliśmy takiego zróżnicowania. Nilfgaard z Cesarską Formacją i żołnierzami utrzymuje się na stabilnej pozycji, wypierając dotychczasowe Zniewolenie.

R E K L A M A

Resztkami sił opór stawiają Zmobilizowane Królestwa Północne którym osłabienie Manewru Okrążającego zadało nie lada cios. Nie sposób pominąć potężnych Skelligijczyków których Dzik Morski w parze z Dagurem Dwa Ostrza przysparza białej gorączki nie jednemu z graczy.

Tier 3

Ostatnia część mety w znacznym stopniu opiera się na niedobitkach z zeszłego sezonu. Na szczególną uwagę zasługują tutaj jednak Potwory z Organicznym Swarmem Krabopająków. Zmiany w kartach neutralnych wsparły zdolność Roju Krabopająków, do tego stopnia, że początkowo wydawał się być faworytem obecnej mety. Jednak rzeczywistość pokazała swoje.


Oto jak prezentuje się najnowszy Meta Snapshot

Kliknij aby wejść na stronę Team Aretuza i zobaczyć Meta Raport!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 


R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja