Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi nominowana do plebiscytu najlepszych gier roku na PC przez IGN!
Newsy

Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi nominowana do plebiscytu najlepszych gier roku na PC przez IGN!

Szansa na wyróżnienie dla Wojny Krwi

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej poczytnych serwisów anglojęzycznych poświęcony tematyce gier wideo nominował Wiedźmińskie Opowieści: Wojnę Krwi w dwóch kategoriach – Najlepsza gra na PC w roku 2018 i Najlepsza strategia roku 2018. W ten sposób produkcja CD Projekt RED znalazła się w zestawieniu z takimi grami jak m.in. Artifact, Assasin’s Creed Oddysey czy Dead Cells i 7 innymi tytułami w kategorii najlepszych gier na PC, zaś w drugim plebiscycie stanęła w szranki z m.in. Frostpunkiem, Into The Breach i 5 innymi grami.

Wpływ na głosowanie może mieć każdy – jeśli chcecie oddać głos na któryś z tytułów, wystarczy że wejdziecie na stronę danej kategorii w serwisie IGN (odnośniki macie poniżej).

Najlepsza gra na PC w roku 2018 – głosowanie

Najlepsza strategia roku 2018 – głosowanie

Źródło głównej grafiki: Twitter IGN


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Henryk Kwiatek

    Głosowałbym jak dziki choć nie grałem. Ale w międzyczasie ktoś spieprzył moja ulubiona grę z tej samej stajni, bo był chciwy i zamiast zrobić 2 dobre gry wypuścił jedną fajna druga spierniczył lub niedopilnowanie by miała ręce i nogi. Więc ny dy ry dy.

  • Strzelec Bartek

    Ja mimo wszystko zagłosuję na Dead Cells, jako najlepsza gra PC oraz na grę roku, ta gra jest pod każdym względem lepsza od Gwinta i pozostałych gier.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...