Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wiedźmin 3 – Najnowsza aktualizacja graficzna! Data premiery fanowskiego moda HD Reworked Project 11.0!
Newsy

Wiedźmin 3 – Najnowsza aktualizacja graficzna! Data premiery fanowskiego moda HD Reworked Project 11.0!

Coś specjalnego dla fanów modyfikowania gier! Niebawem dostępny będzie mod, który podkręci ponad 1000 tekstur graficznych we flagowej dotąd produkcji CDP Red.


Za najnowszą modyfikację HD Reworked Project 11.0 do Wiedźmina 3 odpowiada moder Halk Hogan PL. Twórca ogłosił datę premiery i wytłumaczył przyczyny jej przesunięcia. Zapewniamy, że każdy gracz lubujący się w modach koniecznie powinien wypróbować najnowszy projekt. Dzięki HD Reworked zyskujemy znacznie polepszoną grafikę w wielu aspektach gry. W zamieszczonym zwiastunie będziecie mieli okazję zobaczyć, że nawet zwykłe beczki wyglądają jak z życia wzięte!

Premiera w marcu!

Halk Hogan PL wstępnie zaplanował premierę na luty, jednak ze względu na nowe pomysły i poznanie lepszych technik postanowił ją przenieść na 12 marca tego roku. Kilka tygodni oczekiwania są jednak niczym, przy spodziewanych, fenomenalnych rezultatach, które zapewni dodatkowa dawka czasu dla twórcy modyfikacji.

Mod ma na celu skupić się głównie na polepszeniach graficznych Toussaint. Jednakże zapowiedziano mniej liczne, ale również efektowne zmiany w pozostałych rejonach wiedźmińskiego świata.

Zwiastun jest dostępny!

Koniecznie obejrzyjcie zwiastun najnowszej modyfikacji HD Reworked Project 11.0. Zobaczycie w nim doskonale poprawioną grafikę natury: głazów, roślinności czy nawet zwykłych, naściennych porostów! Uwadze modera nie umknęły również stare cegły, dachy albo rozpadające się drewniane chałupy. To wszystko w tylko jednej łatce do Wiedźmina 3: Dziki Gon!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja