Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Weź udział w nowym Wyzwaniu Okolicznościowym i zdobądź kartę Przygody Sklepa za darmo!
Newsy

Weź udział w nowym Wyzwaniu Okolicznościowym i zdobądź kartę Przygody Sklepa za darmo!

Przygody Sklepa za friko!

Tak, dobrze przeczytaliście ten tytuł! Dzisiaj do GWINTA nadszedł nowy event okolicznościowy ściśle powiązany z kartą dobrze znanego wszystkim Gwintownikom Sklepa! Wykonując specjalne zadania, można uzyskać głównie Punkty Nagród do wypełniania nimi drzewek w Księdze, ale jest też jedna, warta zachodu nagroda – karta legendarna Przygody Sklepa! Wystarczy wykonać 3 z 5 questów Wyzwania, by ją odblokować!

Do wyboru są trzy różne strony w tym Wyzwaniu – Sklep: Mag, Sklep: Łowca oraz Sklep: Paladyn! W zależności od wyboru klasy dostajemy różny zestaw zadań do wykonania.

 • Ukończ kilka partii (6) w trybie klasycznym.
 • Wygraj kilka partii (6) w trybie klasycznym.
 • Trzeci etap różni się w zależności od klasy:
  • Wzmocnij jednostkę 30 razy – Sklep: Paladyn.
  • Zadaj jednostkom obrażenia 30 razy – Sklep: Łowca.
  • Zagraj 30 kart specjalnych – Sklep: Mag.
 • Rozegraj Sklepem Łowcą/Paladynem/Magiem partie w liczbie 10 (czytaj: zagraj Przygody Sklepa w wymaganą klasę karty podczas 10 rozgrywek, aby zaliczyć Wyzwanie).
 • Rozegraj Dniem Wolnym Sklepa partie w liczbie 15.

Zadania powiązane z wydarzeniem będą dostępne przez tydzień. Po jego zakończeniu zostanie odblokowany specjalny tryb Areny (dla zwycięskiej strony) oraz Bibeloty w Kramie Sklepa (bazowane na zwycięskiej wersji Przygód Sklepa). Ponadto zostanie udostępniony bonus dla zdobywanych punktów doświadczenia, zależny od liczby wykonanych zadań okolicznościowych przez wszystkich graczy. Nic, tylko grać!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja