Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Weekend gwarantowanej karty premium w beczkach!
Newsy

Weekend gwarantowanej karty premium w beczkach!

Szansa na premki!

Cierpicie na deficyt kart premium bądź pyłu meteorytowego? CDPR daje nam drugi prezent na Walentynki, ogłaszając weekend kart premium!

„Ulubionym sezonem Sklepa jest oczywiście Sezon Miłości! Dlatego postanowiliśmy uczcić go Weekendem Gwarantowanej Karty Premium!

Do południa w poniedziałek 18 lutego, w każdej beczce, trzy ostatnie karty, spośród których wybierasz jedną, będą kartami premium. Oznacza to, że w każdej otwartej do tego czasu beczce znajdziesz gwarantowaną animowaną kartę!
Sklep robić trach!”
Źródło: Playgwent

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • SaradaPlayer

    gdy masz 60 beczek + jest weekend premium a tobie gwint sie crashuje gdy otworzysz sklep :/

  • Adam O.

    Czy ktoś wie dlaczego nadmiarowe karty premium nie mielą się automatycznie tylko trzeba każdą niszczyć osobno? Dziś po raz pierwszy od premiery Homecoming mieliłem karty i zmieliło tylko zwykłe, nadmiarowe premium zostają. Coś przeoczyłem czy to kolejny błąd w grze?

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...