Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » [KONIEC ZAPISÓW] Turniej „Z GWINTa!” #3 Rozpoczynamy zapisy! Zasady i regulamin, pula nagród!
Esport Turnieje

[KONIEC ZAPISÓW] Turniej „Z GWINTa!” #3 Rozpoczynamy zapisy! Zasady i regulamin, pula nagród!

[AKTUALIZACJA]

Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do trzeciej edycji turnieju „Z GWINTA”. Niebawem rozlosujemy pary pierwszej rundy pojedynków i opublikujemy drabinkę turniejową!


„Z GWINTa!” #3 – ROZPOCZYNAMY ZAPISY!

Ho! Ho! Ho! Święta za pasem, Nowy Rok blisko a w dodatku, niespodziewanie, zawitali do nas Kupcy Ofiru!  Zdałoby się tedy rozegrać ostatni w tym roku turniej GWINTA! Tak, moi drodzy bywalcy, awanturnicy, moczymordy, ludzie i nieludzie! Pozwólcie nam, wspólnie z GWINT POLSKA podsycić tę świąteczną atmosferę, która powoli zaczyna nas ogarniać! Zagrajmy tedy w GWINTa i to o nie lada nagrody! Zatem jap nie rozdziawiajcie jeno migiem do turnieju się zgłaszajcie! Pytacie o zasady? Tym razem żadnych specjalnych zasad! O, patrzajcie, tutaj macie wszystko spisane:

Do gry w turnieju dopuszczone zostają wszystkie talie! Gry będą rozgrywane w systemie BO5 (do trzech wygranych z banami). Turniej rozpocznie się najpóźniej 15 grudnia 2019r., po opublikowaniu drabinki turniejowej. Każdy z uczestników będzie zobowiązany rozegrać co najmniej 1 pojedynek dziennie w systemie BO5. Jeżeli drabinka zostanie opublikowana wcześniej np. z uwagi na wcześniejsze wyczerpanie się puli miejsc w turnieju (256), wówczas Uczestnicy będą mogli się już umawiać i rozgrywać pojedynki, o ile taka będzie ich wola. Resztę szczegółów znajdziecie w regulaminie!


NAGRODY

Oj zacne, są zacne! Tak pokaźną pule nagród zawdzięczamy oczywiście naszym wspaniałym mikołajom z CD PROJEKT RED! Patrzajcie!

1. miejsce:
– pudełkowa wersja WOJNY KRWI,
– displate,
– frakcyjne przypinki,
– GWINTowa smycz,
– 1200 pyłu i 15 beczek premium.

2. miejsce:
– displate,
– torba,
– frakcyjne przypinki,
– GWINTowa smycz,
– 800 pyłu i 10 beczek premium.

R E K L A M A

3. miejsce:
– displate,
– frakcyjne przypinki,
– GWINTowa smycz,
– 400 pyłu i 5 beczek premium.


SPONSORZY NAGRÓD


REGULAMIN TURNIEJU „Z GWINTa!”#3

Formularz zgłoszeniowy


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja