Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Trailer netflixowego Wiedźmina już dzisiaj, kilka szczegółów od showrunnerki serialu!
Newsy

Trailer netflixowego Wiedźmina już dzisiaj, kilka szczegółów od showrunnerki serialu!

Zwiastun już dziś!

Nadeszła wiekopomna chwila! A raczej nadejdzie – dzisiaj o 23:15 na Comic Conie odbędzie się pokaz trailera serialu, który swoją premierę będzie miał w grudniu tego roku. Na imprezie będzie też godzinny blok w całości poświęcony serialowi, na którym dowiemy się mnóstwa nowych informacji! Przypomnijmy, że całkiem niedawno udostępniono nam garść nowych zdjęć Henrego Cavilla w roli Geralta oraz innych bohaterów (Yennefer i Ciri).

To nie wszystko – kilka ważnych informacji można wyciągnąć z wywiadu od Entertainment Weekly, który przeprowadził rozmowę z Lauren S. Hissrich – showrunnerką serialu. Lauren przyznała między innymi, że:

  • Serial NIE JEST adaptacją gier komputerowych od CD Projekt RED tylko książek Andrzeja Sapkowskiego. (czekaj, ale przecież książki powstały na podstawieeee….)
  • Pierwszy sezon nie będzie ostatnim, planowane są kolejne. Pierwszy ma zaznajomić widzów z bohaterami, klimatem i światem produkcji.
  • Nie ma głównego antagonisty (a przynajmniej nie do końca) – każdy bohater, nawet zły, ma jasno zarysowane motywy działania na podstawie ludzkich zachowań.
  • Serial jest 18+! Sceny seksu oraz przemocy będą zawsze powiązane z fabułą serialu.
  • W serialu jest więcej potworów niż możemy się spodziewać.
  • W produkcji będzie można odczuć domieszkę horroru (z potworami w roli głównej).

Całość wywiadu znajdziecie tutaj!


Trailer


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...