Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Token receptą na problem coinflipa? Podsumowanie Commander’s Hoorn z Pawłem Burzą!
Newsy

Token receptą na problem coinflipa? Podsumowanie Commander’s Hoorn z Pawłem Burzą!

Paweł Burza u McBearda

Wczoraj na kanale Twitch McBearda odbył się 93 podcast z cyklu Commander’s Hoorn. Tym razem rozmówcą znanego komentatora był Paweł Burza, a jak wiadomo – gdzie Burza, tam leaki, więc grzechem byłoby nie obejrzeć! Widzowie nie doczekali się żadnych przełomowych informacji, poza jedną, związaną z rozwiązaniem problemu coina. W kwadratowych nawiasach znajdują się odnośniki do konkretnych wypowiedzi.

WIP – work in progress (prace trwają), nie finalne

 • Problem coinflipa (WIP) – rozwiązaniem tego trapiącego problemu może być specjalny token, który pojawia się na stole + dodatkowe dwa mulligany dla gracza na blue [wypowiedź]. Pomysł może być powiązany z propozycją Swima.
 • 81+ Osiągnięć do zdobycia w Gwincie i Wojnie Krwi (może być więcej, WIP) [wypowiedź].
 • Archetyp Millu ostatecznie odejdzie z Gwinta, nie zobaczymy go w HC [wypowiedź].
 • Nilfgaard ma karty, które mogą podejrzeć talię przeciwnika i w nią ingerować [wypowiedź].

Ponadto dowiedzieliśmy się między innymi, że system inicjatywy dowódców nie wypalił i nie będzie rozwiązaniem coina (polegał na wartościach przypisanych do herosów, lider z większą ilością punktów zawsze na czerwonej, gdy obaj mieli takie same wartości, decydował coinflip). Wiemy też, że przed Homecoming nie będziemy mogli ponownie wziąć udziału w Mahakamskim Święcie Piwa czy Saovine.

Cały podcast znajdziecie tutaj [youtube].


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Panna Monika

  Z dnia na dzień, mam coraz większe wątpliwości odnośnie HC.

  • Czeplin

   Opinie, informacje, przecieki. Póki nie zagrasz, to się nie przekonasz. Daj im czas, na pewno starają się nas nie zawieść.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...