Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » The Witcher: Fading Memories – najnowszy komiks od Dark Horse!
Newsy

The Witcher: Fading Memories – najnowszy komiks od Dark Horse!

Coś specjalnego dla fanów Wiedźmina i komiksów! Nadciąga najnowsza, obrazkowa publikacja od wydawnictwa Dark Horse Comics!


Kiedy publikacja?

Zupełnie niedawno wydawnictwo Dark Horse Comics nawiązało ponowną współpracę ze studiem CD Projekt. Dzięki obustronnemu porozumieniu już niebawem do sklepów trafi najnowszy komiks z Geraltem w roli głównej. 

Już 17 czerwca do sprzedaży trafi pierwsza z czterech części komiksu o niestrudzonym wiedźminie zatytułowana The Witcher: Fading Memories. Za rysunki odpowiada Amada Mira, natomiast za treść komiksu Bartosz Sztybora, popularny polski twórca.

Dark Horses powiadomiło fanów o tym fakcie na swojej stronie!

Oficjalna okładka!

Wydawnictwo Dark Horses przy okazji poinformowania czytelników o premierze nowego Wiedźmina udostępniło również oficjalną okładkę najnowszego dzieła, wykonaną przez Evan Cagle.

 

Nowa historia

Przygody zabójcy potworów osadzone będą w nieco mniej znanych wiedźmińskich realiach. Z powodu drastycznie szybko zmniejszającej się liczby potworów Geralt skazany jest na podejmowanie się innych prac. Los sprowadza go do małego miasteczka Towitz.

Właśnie tam nasz bohater podejmie się zlecenia, którego celem będzie rozwiązanie zagadki porywanych dzieci. Zadanie nie będzie łatwe, a dynamicznie zmieniająca się akcja wprowadzi również inne, jeszcze większe niebezpieczeństwo.

R E K L A M A

Z niecierpliwością oczekujemy na premierę nadchodzącego komiksu! Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią o najnowszym produkcie! Czytaliście już podobne komiksy z uniwersum Wiedźmina?


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja