Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Team Aretuza Meta Snapshot #10 – Foltest i Dijkstra na szczycie, Potwory nie istnieją
Newsy

Team Aretuza Meta Snapshot #10 – Foltest i Dijkstra na szczycie, Potwory nie istnieją

Kolejny Snapshot wydany!

5 dni temu został opublikowany nowy Meta Snapshot od Team Leviathan Gaming – przyszła pora na ekipę Aretuzy! Organizacja reprezentowana m.in. przez Molegiona, Adzikova czy Damorquisa przygotowała Snapshot zawierający 19 różnych talii dla każdej frakcji i umiejscowiła je w Tierach od 1 do 3 + honorowe wzmianki dla słabszych talii.

Zestawienie nie może dziwić. Dijkstra i Foltest to niekwestionowane tuzy w obecnej mecie. Combo Dijkstra pod niesławne combo z Mieszczanami nie znalazł się w T1 przez wysyp kontrujących go talii – jego miejsce zajął elastyczniejszy build pod najsilniejszą strategię Syndykatu, opartą na Nagrodach. W T2 mamy sporą różnorodność, którą kształtuje Nilfgaard, Scoia’tael, Syndykat i jedna talia Królestw Północy. Co ciekawe, pierwsze talie Skellige znajdziemy dopiero w T3 – to pokazuje, jak ogromne zmiany wprowadziła aktualizacja 3.1. Niestety próżno szukać Potworów – ekipa Aretuzy dodała jedynie Swarm Królowej Krabopająków w sekcji Honorable Mentions.

Snapshot znajdziecie tutaj!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja