Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Talie, którymi Lifecoach zwyciężył w Gwent Challenger 2017! [Aktualizacja]
Brouver Hoog Crach an Craite Dagon Henselt Królestwa Północy Potwory Scoia'Tael Skellige Talie

Talie, którymi Lifecoach zwyciężył w Gwent Challenger 2017! [Aktualizacja]

Zwycięskie talie

Kurz na polu walki już opadł, a ja nie mogłem się doczekać oficjalnych publikacji, więc postarałem się odtworzyć z nagrań talie, którymi grał Lifecoach podczas Gwent Challenger.

Warto zwrócić uwagę na nietypowe zestawy w poszczególnych frakcjach. Oczywiście, talia turniejowa nie zawsze się sprawdza w ladderze, ale z drugiej strony każdy setup Lifecoacha opiera się na obecnej mecie.


Zobacz także:


Lifecoach Gwent Challenger 2017 – Scoia’tael

Talia bazuje na archetypie trójcy – Toruviel – Operator – Morenn, ale mega nietypowym wątkiem jest dodanie aż 3x Jad Mantikory! Co ciekawe Lifecoach zrezygnował też z potężnych srebrnych kart kontrujących – Pożoga, Bomba Dwimerytowa na rzecz Aeromancji.


Lifecoach Gwent Challenger 2017 – Królewstwa Północy

Totalny miks kilku archetypów Królestw Północy granych pod Henselta. Mamy i wieże oblężnicze i nobilitację, ale również Komandosów Niebieskich Pasów wraz z Ves, co dawało bardzo ciekawe efekty podczas gry.

Co więcej, taktyka na pierwszą linię z BPP wygrała ostatni mecz przeciwko Fionowi i to bez złocenia.


Lifecoach Gwent Challenger 2017 – Potwory

Pożerka mocno wzmocniona przez Ghule i Ekimmy. Co ciekawe Nekker Wojownik został wywalony z talii, żeby zwiększyć możliwości pochłaniania jednostek. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że typowo grany Geralt Igni w tym setupie ustąpił miejsca Draugowi.

R E K L A M A

Lifecoach Gwent Challenger 2017 – Skellige

Warcry, urozmaicony Holgerem oraz co ciekawe, dwoma dodatkowymi Wojownikami an Craite.


Lifecoach omawia swoje decki

Powinniście to zobaczyć, jeśli interesujecie się tymi deckami. Lifecoach prezentuje każdy deck i w bardzo wyczerpujący sposób omawia. Dzięki Ber Berys za podrzucenie informacji! Piwa ci nigdy nie zabraknie w Karczmie!

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału Lifecoach1981 na stronie www.twitch.tv


Okiem Karczmarza

I to tyle 🙂 Warto przejrzeć talie i zobaczyć na czym polegały niuanse. Mało kontrolnych kart specjalnych poza Scoia’Tael. W żadnej talii nie było Pożogi czy D-Bomb, a mimo to Lifecoach potrafił trzymać przeciwnika w ryzach.

Poziom mistrzowski, aby go zrozumieć należy zastanowić się nad tym w jaki sposób gra Lifecoach. Poziom analizowania każdego ruchu i przewidywania tego, co może mieć na ręce… Bajka.

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Ber Berys

  na twichu Lc są talie na początku prezentowane i potem omawiane https://www.twitch.tv/videos/143528936

  • Ganisz

   Dzięki dodane.

 • speedor123

  Fajnie by było jakby redzi podali pełne listy wszystkich 4 talii każdego z graczy żeby można było sobie samemu potestować talię których nie widzieliśmy w turnieju bo zostały zbanowane np pogoda Trumpa

 • brewamator

  Proszę bardzo Wszystkie talie tutaj:
  http://www.gwentdb.com/news/98-gwent-challenger-decklists

 • Warto podkreślić , że talie na turniej to nie to samo co talie do wbijania MMRa. Lifecoach przygotował je z myślą o turnieju i ze świadomością, że będzie mógł banować jedną talię przeciwnika. Co tez czynił nieustannie banując Potwory, które to mogły nie kontrowane urosnąć nazbyt wysoko.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...