Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Szczegóły o Gwincie na telefonach z systemem iOS zaprezentowane na GWENT Challenger #5!
Aktualizacje

Szczegóły o Gwincie na telefonach z systemem iOS zaprezentowane na GWENT Challenger #5!

Więcej o mobilnym Gwincie!

Sezon na hype związany z nowym dodatkiem do GWINTA można oficjalnie uznać za rozpoczęty! Wczoraj dostaliśmy oficjalną zapowiedź nadchodzącego dodatku, która wyjaśniła nam, jakie nowe mechaniki wprowadzi (wszystkiego dowiecie się tutaj). Podczas turniejowych emocji na GWENT Challenger #5 (wyniki oraz talie uczestników znajdziecie tutaj) ujawniono także kilka kart służących jako przykład dla lepszego zaprezentowania nam unikalnych mechanik „Żelaznej Woli”.

Drugi dzień Challengera stał jednak pod znakiem czegoś innego, mianowicie prezentacji GWINTA na urządzeniach z systemem iOS!

Co zaprezentowano?

 • Paweł Burza oraz Jason Slama opowiedzieli o mobilnym Gwincie oraz zaprezentowali ekran Kolekcji kart. Nie różni się on zbytnio od wersji na PC, lecz zawiera kilka mniejszych usprawnień wizualnych, m.in.
  • Karty których nie mamy nie wyświetlają się w ogóle w kolekcji, ale można wyszukać konkretną kartę wpisując jej nazwę by ją stworzyć,
  • Dodano nowy filtr, dzięki któremu jeśli mamy obie wersje danej karty to zawsze wyświetli się tylko premium w kolekcji,
  • Zmieniono lekko ekran podglądu karty w poziomie,
  • W pionie ekran podglądu karty wyświetli całą kartę bez zbędnych opisów, by gracz mógł nacieszyć się jej ilustracją.
 • Prace nad mobilnym GWINTEM rozpoczęły się na początku bieżącego roku.
 • GWINT działa w płynnych 30 klatkach na sekundę wraz z kartami premium. Mocniejsze urządzenia (głównie tablety) obsługują jakość 4K. Jest też już w pełni grywalny.
 • Na streamie odbył się pokazowy mecz Radu.Andrady z SirPumpknem. Oboje grali na urządzeniach mobilnych (Radu na Ipadzie, Pumpkn na Iphone 6S). Na gameplayu można było zobaczyć mobilnego GWINTA w pełnej krasie. Oto rzeczy, które rzuciły mi się w oczy:
  • Możemy wymienić kartę podczas mulliganu za pomocą standardowego podwójnego tapnięcia lub poprzez przeciągnięcie niechcianej karty na podświetlone pole.
  • O ile u Radu można było zobaczyć wszystkie karty w jej ręce ze szczegółami, o tyle u Pumpkna karty w ręce wyświetlały się praktycznie tylko w połowie.

Screeny


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja