Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Social Media Gwinta zmieniają logo! Pierwsze informacje o marcowym dodatku coraz bliżej?
Newsy

Social Media Gwinta zmieniają logo! Pierwsze informacje o marcowym dodatku coraz bliżej?

Nowe logo!

Dzisiejszego popołudnia na wszystkich oficjalnych mediach społecznościowych GWINT – Wiedźmińskiej Gry Karcianej, została wprowadzona mała, acz bardzo interesująca i pobudzająca ciekawość zmiana. GWINT’owe logo zmieniło barwy na krwistą czerwień! Mało tego, w tle nie sposób nie dostrzec ogromnego, równie krwistego księżyca, zaś w dole widnieją jakieś ruiny – czyżby Tesham Mutna?

Jason Slama na wczorajszym streamie po raz kolejny na przestrzeni ostatnich tygodni przyznał, że marcowy dodatek będzie „creepy”. Można więc postawić śmiałą tezę, że nadchodzący dodatek z nowymi kartami będzie zawierał wampiry i wilkołaki! Być może Czerwoni będą chcieli zrekompensować wielki zawód z roku 2018, kiedy to było otwarcie mówione, że w maju wyjdzie dodatek ww. motywami, a na koniec ogłoszono projekt Homecoming.

Jedno jest pewne – sezon na leaki właśnie się rozpoczął! Czekamy więc na więcej informacji o marcowym dodatku!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Paweł Piskurewicz

  Nie tylko SM. Wejdźcie na https://www.playgwent.com/pl 🙂

 • Seiion xD

  a liczyłem na driady ehhh

  • Zbieram na diamentowy przycisk

   Nikt nie powiedział ,że nie będą 🙂

 • Magdalena Dark

  a nie wygląda wam to bardziej – ruiny z lewej na dole – na zamek Chmurnego Olbrzyma? https://vignette.wikia.nocookie.net/witcher/images/e/e0/BaW_cloud_giants_castle.jpg/revision/latest?cb=20180605215502
  Chociaż hm, równie dobrze, może to być Kaer Morhen… Tesham Mutna miało chyba tylko jedną wieżę, ale trzymam kciuki, żeby nowy dodatek był w klimacie Krwi i Wina ;]

  • Irmgaard

   Dla mnie to powrot moona 😀

 • Grillowana Kiełbasa

  Nareszcie cos się zaczyna dziać w tej grze. Zainstalowałem ponownie grę i nawet fajnie się gra. Tylko czy wiecie czemu mi wszystkie beczki wyparowały po przerwie? Bo znikły wszystkie jakie miałem a troche ich było bo ponad 60 albo 70. Niby nie tak kolosalna strata bo mam cholernie dużo skrawków ale 70 beczek to jednak 70 beczek.

 • Mateusz Mlody

  Ciekawe kogo dadzą na dowódce dla wampirów.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...