Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Sezon Miłości rozpoczęty! Zmiany w systemie rankingowym!
Newsy

Sezon Miłości rozpoczęty! Zmiany w systemie rankingowym!

Sezon Miłości

Informacja o rozpoczęciu nowego sezonu ukazała się jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnej listy zmian, które przyniosła nam nowa aktualizacja Thronebreaker Leaders Update (ową listę znajdziecie w tym miejscu). Nie byłoby nic ciekawego w takim oczywistym komunikacie, gdyby nie dwie bardzo ważne informacje.

Pierwsza z nich mówi nam o zmianie w systemie nagradzania graczy za osiągnięcia w sezonie – od teraz dostajemy nagrodę za najwyższą osiągniętą rangę w danym sezonie. Nie możemy też spadać z już zdobytej rangi, ale za to kolejny sezon rozpoczniemy z pozycji o 4 rangi niższej, niż zakończyliśmy poprzedni.

Drugą informacją – niestety gorszą, jest brak wprowadzenia obiecanych jeszcze w starym roku drzewek sezonowych. Na te poczekamy aż do marca. Rozczarowanie.

Poniżej macie oficjalną treść newsa ze strony Playgwent. Co sądzicie o zmianie w nagradzaniu? Napiszcie w komentarzu!


„Właśnie rozpoczął się nowy sezon rozgrywek rankingowych!
Zgodnie z tym co Paweł i Jason zapowiedzieli podczas ostatniego streamu, od tego sezonu zasady działania systemu rankingowego ulegną zmianie.
Gracze nie będą już tracić rangi podczas trwania sezonu, co oznacza, że mogą jedynie zdobywać kolejne rangi i piąć się w górę. Ponadto, wprowadziliśmy zmiany w resecie rang  — od teraz gracze będa rozpoczynać miesiąc o 4 rangi niżej niż zakończyli poprzedni sezon (z wyjątkiem osób na w rangach 26-30 oraz 500 najlepszych graczy Pro Rank).
Sezon Miłości trwa do godz. 10:00, 28 lutego. Tak jak do tej pory, nagrodami za sezon będą Punkty Nagród. Drzewka Nagród nie będą dostępne w tym sezonie. „

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • kosynier7

    To pomyłka. Sezon Potworów to będzie. Praktycznie zero nerfu, czyli ostatni pojedynek frakcji nic im nie dał do myślenia, jak zwykle.

  • Piotr Sapkowski

    Czyli drzewko za wilka przepadło, a w marcu tylko drzewko za obecny sezon czy jak?

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...