Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Sezon Driad rozpoczęty + urywek gameplayu z GWINTA na systemie IOS!
Newsy

Sezon Driad rozpoczęty + urywek gameplayu z GWINTA na systemie IOS!

Sezon Driad rozpoczęty!

Wczoraj wleciał film z pokazem aktualizacji 3.2 oraz oficjalna lista zmian, a dzisiaj patch jest już dostępny do pobrania na GOGu! Wraz z nim rozpoczął się standardowo nowy sezon, który tym razem upłynie pod znakiem Driad. Do odblokowania jest nowy rewers, avatar i oczywiście ramki! Do tego wprowadzono nowy tryb sezonowy w którym jednostki z parzystą siłą są wzmacniane o 1, zaś z nieparzystą ranione o 1 przy pod koniec tury!

Jakby tego było mało, dostaliśmy także malutką zapowiedź pełnoprawnej prezentacji GWINTA z IOS, która prawdopodobnie nastąpi na GWENT Challengerze #5. 4 sekundowy urywek prezentuje zagranie karty Geralta: Aard – trzeba przyznać, że wszystko wygląda płynnie, zaś interfejs nie został przesadnie zubożony pod wersję na mniejszy ekran! Czekamy na pełną prezentację i zapowiedź wersji na Androida!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja