Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Rozpoczął się Sezon Miłości! Nowy tryb i bibeloty!
Aktualizacje Newsy

Rozpoczął się Sezon Miłości! Nowy tryb i bibeloty!

Nowy sezon w Gwincie właśnie się rozpoczął! Sprawdź jakie nowe bibeloty i tryb przygotował ten miłosny miesiąc!


Dostępny jest nowy sezon rozgrywek rankingowych oraz nowy tryb sezonowy! W tym miesiącu za każdym razem, gdy zagrasz jednostkę niebędącą szpiegiem, losowa jednostka wroga z tą samą siłą zostanie przeniesiona na przeciwną stronę pola bitwy!

Do gry dodano dwa nowe drzewka nagród! Drzewko Sezonowe oraz Drzewko Jaskra! Zaktualizowano również stare Ramki Sezonu Miłości, dzięki czemu wyglądają znacznie lepiej!


Na dole dodajemy screeny drzewek wraz z wyglądem nowego rewersu i awatarów! Tym razem będziemy mieli do zdobycia Awatar Sukkuba, Priscilli oraz Jaskra z Wiedźmina 2!


Drzewko Nowego Roku Szczura wraz z nową stroną w Księdze Nagród ma pojawić się podczas trwania tego sezonu. Dodatkowo twórcy na swoim Discordzie wspomnieli, iż szykują dla nas niespodziankę na walentynki. Dajcie więc grosza nie tylko swojej drugiej połówce, ale również Sklepowi!

Sezon Miłości potrwa do 3 marca. Włóżcie zatem dużo serca w swoje rozgrywki i zaprezentujcie sztukę stulecia!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja