Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Rozpoczął się sezon Dzikiego Gonu! Drzewka sezonowe będą dostępne dopiero w 2019 roku
Newsy

Rozpoczął się sezon Dzikiego Gonu! Drzewka sezonowe będą dostępne dopiero w 2019 roku

Nowy sezon

Wraz z premierą Gwinta na konsolach i wprowadzeniem aktualizacji zimowej, odblokowany został tryb rankingowy. I tym razem możemy powalczyć o punkty nagród, które w będziemy mogli wykorzystać w Księdze Nagród. Niestety, zespół Gwinta znowu na odblokowanie drzewka sezonowego każe nam czekać aż do stycznia 2019 roku… Smutne.

Powodzenia w sezonie Dzikiego Gonu! Poniżej macie treść oficjalnego komunikatu ze strony playgwent.com!


„Cáemm Aen Elle! Rozpoczął się Sezon Dzikiego Gonu!
W tym miesiącu, za udział w rozgrywkach rankingowych wszyscy gracze otrzymają Punkty Nagród. Drzewka Nagród będą dostępne w przyszłym roku.
Sezon Dzikiego Gonu zakończy się w południe 3 stycznia.
Przed nami nie ma ucieczki.
WAŻNE!
Przed dołączeniem do Pro Rank wszyscy gracze muszą zaakceptować Umowę Użytkownika (EULA) oraz Zasady serii e-sportowej GWENT Masters – w grze pojawi się okienko, które to umożliwi.
Jeśli nie wyrazisz zgody lub, w dowolnym momencie, cofniesz zgodę, otrzymasz Rangę 1.
Jeśli zmienisz zdanie, w każdej chwili możesz zmienić swoją odpowiedź w Ustawieniach gry (jednak zaakceptowanie warunków nie sprawi, że od razu otrzymasz dostęp do Pro Rank).”

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja