Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Regis dostanie nową kartę w dodatku „Crimson Curse”! Dzisiaj możemy spodziewać się nowego leaku! Przegląd forum
Newsy

Regis dostanie nową kartę w dodatku „Crimson Curse”! Dzisiaj możemy spodziewać się nowego leaku! Przegląd forum

It’s time!

Pierwszy poniedziałek marca rozpocznie się z grubej rury? Na to wygląda, ponieważ Paweł Burza odpowiadając na jedno z pytań na oficjalnym forum przyznał, że dzisiaj możemy spodziewać się pierwszego leaku karty z nadchodzącego dodatku „Crimson Curse” (wszystkie dotychczasowe informacje o nim znajdziecie tutaj).

Inne informacje z oficjalnego forum:

  • Dagon i Radowid nie powrócą w marcowym dodatku!
  • Pierwsze pokazy nowego dodatku rozpoczną się jeszcze przed GWENT Openem.

To nie wszystko! Jeden z użytkowników gwintowego subreddita napisał post, w którym zadeklarował się, że napisze romantyczną opowieść o Pyskatym Gudmundzie i Królu Branie, jeśli pod jego postem pojawi się leak od Pawła Burzy. Jak się okazało, Community Manager Gwinta postanowił udzielić ciekawej informacji o tym, że w dodatku „Crimson Curse” znajdzie się zupełnie nowa karta poczciwego cyrulika i zarazem wampira wyższego – Regisa!

Źródło: Reddit


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Mateusz Mlody

    Czyżby tą nową kartą dla Regisa byłaby karta dowódcy potworów?

  • Zbieram na diamentowy przycisk

    Jest hype 😀

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...