Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Quiz! Czy masz dobrą pamięć do ilustracji? Odgadnij nazwę karty po szczątkowym opisie! [Quiz]
Newsy

Quiz! Czy masz dobrą pamięć do ilustracji? Odgadnij nazwę karty po szczątkowym opisie! [Quiz]

Czy masz dobrą pamięć do ilustracji?

„Dzisiaj w Karczmie nie ma picia, ani mordobicia, Mości Bywalcy! Już ja wom dom, co dzień tu same burdy i szulerów spotkania! Choć na jeden dzień trza trochę zmienić atmosferę. Toteż, Mości Bywalcy, zarządzam iż dziś w naszej wesołej budzie krztynkę nasze szare komórki pognamy nuże do pracy!

W jaki sposób, pewnie zapytacie? Anoż tu zaraz Wam papiery i pióra dam, a Wy mi tego kwiza wypełnicie, a chyżo! On sprawdzi Waszą pamięć! A kto maksymalną ilość punktów zdobędzie, ten wygra talon u nas! No, dalej, do roboty! Popiszta no się pomyślunkiem!”

Dzisiejszy quiz dotyczy ilustracji kart z GWINTA. Odgadnij, o jaką kartę chodzi. Ale nie będzie łatwo, gdyż opis nie zawiera wielu podpowiedzi. Wskazówki mogą się odnosić do opisu ilustracji, opisu lorowego karty, okrzyków, kategorii, frakcji, nazwy jej twórcy, umiejętności, rzadkości lub jej statystyk. Miłej zabawy i powodzenia!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja