Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » ProNeo3001 z 12 miesięcznym banem na oficjalne turnieje GWINTA!
Esport

ProNeo3001 z 12 miesięcznym banem na oficjalne turnieje GWINTA!

Sprawiedliwości stało się zadość

Dzisiaj zakończyło się dochodzenie CDPR w sprawie rzekomego złamania regulaminu (konkretnie chodzi tutaj win-trading i wykorzystywanie buga crashującego grę po stronie przeciwnika) GWENT Masters przez ProNeo3001! Gracz numer jeden w kwalifikacji sezonu numer 12 na Pro Rank został zdyskwalifikowany na okres 12 miesięcy ze wszystkich oficjalnych turniejów GWENT Masters, dostał bana na swoje konto w Gwincie na okres 3 miesięcy, a jego wynik z Sezonu Żmii został zresetowany do zera – to możemy wyczytać z oficjalnego komunikatu na anglojęzycznej stronie GWENT Masters.

Źródło: GWENT Masters

O zarzutach względem ProNeo informowaliśmy Was nie tak dawno na naszych łamach, zaś sprawę szczególnie nagłośnił Freddybabes, który przygotował długi film zawierający dowody na złamanie zasad przez ukraińskiego gracza. Jak widać okazały się one prawdziwe.

Na końcu oficjalnego komunikatu znajduje się jeszcze wzmianka o planowanych zmianach w formacie GWENT Masters oraz w oficjalnych zasadach, które zostaną wprowadzone w najbliższej przyszłości – dokładnej daty nie podano. Pozostaje mieć nadzieję, że owe poprawki pomogą w skuteczniejszym rozwiązywaniu incydentów związanych z win-tradingiem oraz innymi nadużyciami.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja