Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Program partnerski dla graczy tworzących GWINTOWE treści ogłoszony!
Newsy

Program partnerski dla graczy tworzących GWINTOWE treści ogłoszony!

Program partnerski

CD Projekt RED kilka chwil temu w swoich social mediach ogłosiło powołanie do życia specjalnego programu partnerskiego dla GWINTOWYCH content creatorów, który ma na celu zbliżenie deweloperów gry do osób tworzących różnego rodzaju treści związane z GWINTEM. Twórcy takich treści (streamerzy, youtuberzy czy freelancerzy), którzy są zainteresowane współpracą, mogą napisać na adres e-mail podany w oficjalnym artykule (jego treść znajdziecie poniżej). Jeśli zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, taka osoba otrzymuje specjalną odznakę Partnera oraz tytuł Królewskiego Wysłannika do swoich Bibelotów w Gwincie.


Treść oficjalnego artykułu

„Regularnie tworzysz materiały związane z GWINTEM? Wyślij do nas e-mail i poznajmy się!
Przedstawiamy nasz oficjalny Program Partnerski, skierowany do twórców GWINTOWYCH treści, którzy pragną rozwijać swoje kanały, brać udział w zamkniętych serwerach testowych, przekazywać nam opinie o grze i, po prostu, być z nami w stałym kontakcie 🙂 Wszyscy Partnerzy GWINTA otrzymają oficjalną partnerską odznakę oraz unikalny tytuł w grze: Królewski wysłannik.
Jak zgłosić się do Programu?
Szukamy osób, które regularnie publikują materiały związane z GWINTEM, a ich grono odbiorców stale się powiększa. Jeśli to właśnie Ty, wyślij e-mail na adres [email protected] i opowiedz nam o sobie oraz o swoim kanale. Nie zapomnij o linku do swojego kanału!
Każde zgłoszenie będziemy rozpatrywać indywidualnie, więc prosimy o cierpliwość, cały proces może nam zabrać nawet do kilku tygodni.
Czekamy na Wasze wiadomości!”
Źródło: Playgwent

Okiem Beletrysty

Bardzo mnie cieszy ogłoszenie takiego programu. Na pewno jest to bardzo pozytywna inicjatywa, gdyż powiększy to grono graczy do testowania patchów przed ich wprowadzeniem do gry na zamkniętych PTRach. GWINT po Homecoming ściągnął do społeczności nowe twarze, a niektórzy starsi nie są już nim zainteresowani, więc odświeżenie jest jak najbardziej wskazane.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja