Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Prezentujemy nową kartę z „Krwawej Klątwy” – Młoda Driada!
Karty Scoia'Tael

Prezentujemy nową kartę z „Krwawej Klątwy” – Młoda Driada!

Nowa karta od Gwint24!

Witajcie nasi Bywalcy! Dziś i my możemy się wcielić w rolę, w której zazwyczaj występują Paweł Burza i Jason Slama, ponieważ mamy dla Was nową kartę, która pojawi się w nadchodzącym dodatku „Krwawa Klątwa”! A tą kartą jest…


Młoda Driada

  • Umiejętność: Harmonia.

Piękna, nieprawdaż? Zresztą, wraz z nowym dodatkiem w Gwincie zagości masa przepięknych ilustracji i ich animacji! Czy Młoda Driada będzie mocną kartą? Cóż, może jej zdolność jest banalna, ale za to silna – bliżej przyjrzymy się jej w naszej serii z oceną nowych kart, trzecia część już niedługo!

Bardzo dziękujemy CD Projektowi RED za możliwość pokazania nowej karty z nadchodzącego dodatku. To dla nas zaszczyt i duma! Już nie możemy doczekać się nowej zawartości i dostarczania Wam najnowszych treści związanych z GWINTem na najwyższym poziomie!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja