Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Prezentujemy nową kartę z dodatku „Żelazna Wola” – Witold von Everec!
Karty

Prezentujemy nową kartę z dodatku „Żelazna Wola” – Witold von Everec!

Nowa karta od Gwint24.pl

Witajcie w naszej Karczmie! Już za niespełna trzy dni do GWINTA powróci Król Radowid na czele swoich opancerzonych wojsk! Z tej okazji zaprezentujemy Wam dzisiaj zupełnie nową kartę z dodatku „Żelazna Wola”! Na pewno będziecie kojarzyć postać na niej uwiecznioną, gdyż pojawiła się ona w dodatku do trzeciego Wiedźmina o nazwie „Serce z Kamienia”! Oto i ona!

Witold von Everec

Kategorie: Upiór, Bandyta

  • Umiejętnosć: Rozmieszczenie: Zamień siłę jednostki z jej punktami pancerza.
  • Koszt werbunku: 7
  • Siła bazowa: 5
  • Frakcja: Neutral

Jak Wam się podoba nowa karta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach! My omówimy ją w czwartym, ostatnim już artykule z serii omówienia kart, który pojawi się na naszych łamach już niedługo! Poprzednią część znajdziecie tutaj!

Jeśli natomiast chcecie być jak najlepiej przygotowani na powrót Radowida do GWINTA i wkroczenie nowych kart z dodatku „Żelazna Wola” do gry, to zapraszamy Was do zapoznania się z pakami przedsprzedaży! W obu znajdziecie sowitą liczbę beczek z nowego dodatku oraz cudne Bibeloty, w tym skórkę dla Radowida oraz pola bitwy, a także przepiękny rewers (droższa paka), a także alternatywny, równie śliczny cardback (w dodatkowej, tańszej paczce)! Premiera 2 października – nie przegapcie! A my dziękujemy CD Projekt RED za możliwość ujawnienia nowej karty z kolejnego już dodatku do GWINTA! Przyjemność po naszej stronie!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja