Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Potwierdzono wipe kont w Gwincie. Zapowiedziano nowy tryb i frakcję oraz wiemy, że kampania single player będzie płatna!
Newsy

Potwierdzono wipe kont w Gwincie. Zapowiedziano nowy tryb i frakcję oraz wiemy, że kampania single player będzie płatna!

Spotkanie CDP Red w Moskwie

Na reddicie opublikowano wpis wraz z materiałem wideo ze spotkania CDP Red z fanami. Podczas tego spotkania padło kilka bardzo ciekawych informacji.

  • Potwierdzono wipe kont w Gwincie po CBT (reset rang i talii). Coś co było oczywistością, w końcu wybrzmiało.
  • Gracze, którzy kupowali beczki za prawdziwe pieniądze dostaną zwrot tych beczek po premierze.
  • Pojawi się nowy tryb gry oraz nowa frakcja (poza Nilfgaardem).
  • Kampania single player, o której informowaliśmy Was jako jedyni w Polsce i prawdopodobnie w EU, będzie płatną opcją, wynikająca z dużych kosztów produkcji.
  • Karty zdobyte w kampanii single player nie będą wpływać na multiplayer.
  • Co najgorsze, wersja na urządzenia mobilne nie jest na liście priorytetów.


Okiem Karczmarza

W końcu skończą się przypuszczenia. Tak, będzie wipe kont w Gwincie. Amen. To było oczywiste i rozumiem, że wielu graczy będzie czuć duży żal do CDP Red, ale innej drogi nie ma. Ostatecznie i tak będziemy mieli ogromną przewagę nad nowymi graczami, a kolekcje? Tych faktycznie żal, ale stworzy się nowe!

Irytujące jest stanowisko CDP Red w sprawie Gwinta na urządzenia mobilne. Nie potrafię tego rozgryźć, dlaczego odcinają się od tak dużego rynku? Przecież Hearthstone wyrósł na giganta za sprawą urządzeń mobilnych!

Jeśli to nie jest priorytetem, to nie wiem, co nim może być. Choć trzeba przyznać, że gra jest tak słabo zoptymalizowana, że nawet na mocnych sprzętach potrafi przyciąć, a co dopiero na smartfonach…

Co sądzicie o tych informacjach?

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja