Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Potwierdzone, nowy Wiedźmin od Netflixa nadchodzi!
Newsy

Potwierdzone, nowy Wiedźmin od Netflixa nadchodzi!

Plotki stały się prawdą, dostaniemy animowanego, Białego Wilka!

Netflix wyszedł na przeciw fanom, oczekującym kontynuacji historii Geralta z Rivii. Domysły, o których pisaliśmy tutaj, zostały potwierdzone. Na Twitterze, twórcy udostępnili wpis potwierdzający ostatnie przecieki. Stacja jest w trakcie realizacji animowanej wersji Wiedźmina.


Polski tytuł i znani twórcy ?

Netflix Polska, na swoim Twitterze, również umieścił informacje, rozwiewający wszelkie plotki. Dodatkowo zostaliśmy uraczeni nie lada smaczkiem, w postaci przetłumaczonego na język polski tytułu. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to Wiedźmin: Zmora Wilka niebawem zagości na naszych ekranach.

Potwierdzony został również skład ekipy, odpowiedzialnej za najnowszą animację Netflixa. Zgodnie z przeciekami, pracować nad nią będą Beau DeMayo oraz Lauren Hissrich. Obydwa nazwiska znamy już, z filmowej produkcji serialu.

Fanów animacji, z pewnością ucieszy nawiązanie współpracy twórców, ze Studio Mir, znane z Legendy Korry, sequela kultowego, animowanego serialu Awatar: Legenda Aanga.


Nieznane niebezpieczeństwo

Twórcy serialu, zapowiedzieli również nowe zagrożenie, które pojawi się w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Cytując Jana Natalisa Czarne chmury zebrały się nad Temerią.

Czego dokładnie możemy się spodziewać? Jeszcze nie wiemy. W serialu przedstawiony został, antagonistyczny wątek Nilfgaardu. Czyżby w wersji animowanej zagościć miała druga, największa groza wiedźmińskiego świata, w postaci Dzikiego Gonu ? Pozostaje nam tylko czekać na dalsze informacje i datę premiery.

R E K L A M A

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych informacji, o nowej produkcji Netflixa. Jakie jest wsze zdanie na ten temat ? Podzielcie się nim w komentarzach.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja