Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Poradniki wideo dla początkujących od Xioniza – nowy content creator na Gwint24.pl!
Newsy Poradniki

Poradniki wideo dla początkujących od Xioniza – nowy content creator na Gwint24.pl!

Poznajcie Xioniza!

Witajcie Bywalcy naszej Karczmy! Dzisiaj mamy dla Was bardzo miłą wiadomość, gdyż do naszej obsługi dołącza człek z innego wymiaru, który to szerzy wiedzę o Gwincie tajemną za pomocą nowoczesnej technologii wideo – poznajcie MichałaXioniza” Olejnika, gracza Pro Rank oraz początkującego youtubera, który w bardzo rzeczowy sposób wytłumaczy Wam podstawy gry w GWINTA oraz wszystkie jego elementy, począwszy od interfejsu, ekonomi, systemu rang, na gameplayu i tożsamościach frakcji kończąc. Jego filmy mogą stanowić bardzo przystępną alternatywę dla naszych treściwych poradników, gdyż nie każdy z Was dobrze przyswoi wiedzę zawartą w słowach.

Kilka słów przedstawienia od Xioniza:

„Cześć, mam na imię Michał i jestem jedną z tych osób, które przechodząc Wiedźmina 3 kompletnie zapomniały o fabule, a jedyne co mnie interesowało, to zdobyć całą kolekcję kart gwinta. Choć nigdy nie przepadałem za karciankami, to ta jedna wciągnęła mnie niesamowicie i uważam, że jest zdecydowanie najlepsza. Mam ogromną nadzieje, że wraz z premierą wersji mobilnej gry zwiększy się grono graczy, bo gra zdecydowanie na to zasługuje. Z myślą o tych nowych graczach właśnie założyłem kanał, w którym będę starał się w miarę moich umiejętności wytłumaczyć zasady gry i przekazać wiedzę, którą sam zdobywałem w ostatnich miesiącach pnąc się do upragnionego rankingu Pro.”

Xioniz w najbliższej przyszłości będzie rozwijał swój kanał, publikując na nim nowe filmowe poradniki! Dlatego zachęcamy Was do zostawienia mu suba czy łapki w górę/komentarza pod jednym z jego filmów, jeżeli jego twórczość Wam się spodoba! Już niedługo na jego kanale pojawią się także wideoporadniki dla przygotowanych przez nas talii budżetowych (na ten moment możecie znaleźć u nas talię dla Potworów) oraz pełnoprawnych decków z mety!

Zasubskrybujcie kanał Xioniza, by nie przegapić kolejnych filmów – KLIK!


Filmy Xioniza – zapraszamy do obejrzenia!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja