Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pierwszy dowódca z „Krwawej Klątwy” – Dana Méadbh z frakcji Scoia’tael!
Karty Scoia'Tael

Pierwszy dowódca z „Krwawej Klątwy” – Dana Méadbh z frakcji Scoia’tael!

Pierwszy dowódca z „Krwawej Klątwy”!

Wreszcie! Na trzy dni przed premierą dodatku, dostaliśmy w końcu pierwszy film prezentujący jednego z pięciu nowych dowódców, którzy pojawią się w „Krwawej Klątwie”! Dana Méadbh dla frakcji Scoia’tael została zaprezentowana w pierwszej kolejności! Co o niej myślicie?

 • Umiejętność: Rozkaz: Zagraj kartę frakcyjną Scoia’tael z kosztem werbunku 0 lub mniejszym ze swojej talii. Ta wartość wzrasta o 1 za każdą kartę Scoia’tael z unikalną główną kategorią w twojej talii początkowej.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Zbieram na diamentowy przycisk

  Ciekawe jak jej karta wygląda i ile daje prowizji

  • Mateusz Byliński

   Animacja jest przepiękna, co do prowizji nie wiadomo jeszcze

   • Piotrek Grucha King

    wiadomo – 15 (info na oficjalnym forum)
    rownież tam ktoś wpadł na pomysł że to idealny lider pod sklepa i tak to w sumie wygląda na pierwszy rzut oka
    jako antyfan sklepa jestem mocno zmartwiony;)

    • Zbieram na diamentowy przycisk

     Sklep jest neutralem ,a dana zagrywa tylko karty scoia

     • Kamil Pikora

      Nie chodzi o bezpośrednie kombo Dany ze sklepem. Sklep sam w sobie wymaga pojedyńczych kart. Idealnie nadaje się pod talię na tego dowódcę gdzie zależy nam na pojedyńczych jednostkach z unikalną główną kategorią.

 • Adam O.

  Im bliżej premiery dodatku tym mam coraz większe obawy o jego atrakcyjność. Duża liczba kart, ale ich ocena pod względem przydatności delikatnie mówiąc nie powala. Na tej stronie oceny wypadły słabo, dziś Pawloex pokusił się o ocenę zaprezentowanych dotąd kart i też padło, że większość jest: słaba, mogą być zapchajdziurami czy będą niegrywalne. Wśród tych zaprezentowanych brak prawdziwych „killerów” a po pierwszej dodatkowej zawartości oczekiwałem czegoś lepszego od zestawU podstawowego. Liczba kart chyba jest duża na siłę by jakoś uzasadnić tzw. preorder i stąd część kart według mnie zrobiona na siłę jak: Odwilż, Wiosenne przesilenie itd. (Są już trzy pogody i odpogodzenie, ale ile to można ciągnąć). Jak takie karty mają się to uniwersum wiedźmińskiego? Pasowałyby chyba do każdej gry. Przynajmniej nowa liderka to postać z opowiadań choć tam o ile dobrze kojarzę była opisana jako blondynka, a na zwiastunie włosy mają rudy odcień. Na razie ZDECYDOWANIE NA PLUS grafiki kart, zwłaszcza Driad, ale to za mało by wydać realną kasę na preorder.

 • Rafał Liszka

  Będzie można stworzyć nowe karty bez zakupu dodatku ?

  • adam blawat

   Ta

  • Mateusz Frankowiak

   Dodatek jest za darmo. Tylko za preorder trzeba zapłacić jak ktoś chce rewers i skin ukrytego

 • Damian Olszewski

  Ona moze wyciagnac cos z max 7 prowizji? W scoia mamy karty elfów, ludzi, krasnali, gnomów, bestii, driad i smoków. Cos przeoczylem?

  • Tomasz Gajos

   Drzewce. Poza tym działa z kategoriami wszystkich kart, a nie tylko jednostek więc dochodzą różne artefakty, zaklęcia itd.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...