Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pierwsze Mistrzostwa Europy w Gwincie zapowiedziane! Odbędą się 23 lutego!
Esport

Pierwsze Mistrzostwa Europy w Gwincie zapowiedziane! Odbędą się 23 lutego!

Mistrzostwa Starego Kontynentu

Bardzo intrygującą informację podało dzisiaj twitterowe konto Gwent European Project. Społeczność zrzeszająca europejskich graczy Gwinta zapowiedziała pierwsze w historii tej gry Mistrzostwa Europy! W organizacji turnieju biorą udział przedstawiciele scen krajowych m.in. Hiszpanii, Niemiec i Francji, a także tacy organizatorzy jak nasi koledzy z MyEsports i ClaymoreGWENT.

Jak napisano w tweecie, Mistrzostwa Europy będą bardzo dużym eventem, wspieranym przez CD Projekt RED. Data rozpoczęcia turnieju to 23 lutego 2019 roku. Czekamy na więcej informacji, bo zapowiada się arcyciekawie!

https://twitter.com/GwentProjekt/status/1082647488996278274


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

  Ciekawe czy CDP oleje ich jak te wcześniejsze turnieje w USA…….

  • pytonznadwisly

   Nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie tak się miało stać – ale… biorąc pod uwagę obecny stan popularności Gwinta… może cud się stanie? I Redzi się podłączą z supportem? Kto ich tam wie, chociaż patrząc na ostatnie poczynania cdpr to: chaos, brak wizji i groch z kapustą.

   • deRenald

    Wizje to oni mają z Cyberpunkiem. HC to zapchajdziura.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...