Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pierwsza edycja turnieju z „Z GWINTa!” zakończona! Poznajcie zwycięzców!
Esport

Pierwsza edycja turnieju z „Z GWINTa!” zakończona! Poznajcie zwycięzców!

„Z GWINTa!” Karty zostały rzucone!

Psiakrew, cóż to były za zawody! Cóż za emocje! Nie zliczym nawet ile to kufli się rozwaliło o posadzkę Kraczmy, ha! Stu ośmiu śmiałków stanęło w szranki, by przy karczemnych stołach podjąć karcianą rywalizację! Nasi stali bywalcy, ale i przyjezdni z dalekich krain, możni kupcy i szlacheckie paniątka! Byli tacy, co kartami rzucili już na wstępie… ano, bywało i tak! Lecz ci, co grali do końca nie będą żałować! Bowiem dzięki obecnemu tu jegomościowi Pavko, co go Księciem Czerwonym nazywają, jak i Zarządcom samej Karczmy, na trzech najlepszych graczy turnieju wspaniałe nagrody czekają! Poznajcie ich! Oto nasi zwycięzcy!

  • Pierwsze miejsce zajął jegomość Pawloex! Otrzyma on od nas znaną i lubianą wśród szlachty i na pałacowych salonach grę Wojna Krwi, koszulinę ze znakiem GWINTa jak i zestaw frakcyjnych przypinek, GWINTowy sznur oraz inne bibeloty! A ponadto nasi dostarczyciele wyruszyli już w drogę, by szanownemu zwycięzcy 1200 uncji pyłu meteorytowego dostarczyć i 15 pękatych beczek z zawartością premium!
  • Na drugim miejscu uplasował się zaś tajemniczy Gregor_! Ten gagatek dostanie od nas obiecaną koszulinę z GWINTowym znakiem, zdobione frakcyjne przypinki, GWINTowy sznur i inne bibeloty! Nie zabraknie też dla niego meteorytowego pyłu w ilości 800 uncji jak i beczek najlepszego sortu!
  • Ostatnie miejsce na podium zajął z kolei niejaki 9kjer! Jego nagrody to frakcyjne przypinki, GWINTowy sznur, bibeloty jak i 400 uncji pyłu oraz 5 beczek!

Gratulacje dla zwycięzców! Baczcie jeno wszyscy na naszą tablicę ogłoszeń, by następnych zawodów nie przeoczyć! A teraz Z GWINTa szlachetne panie i szlachetni panowie! Halo! Bardzie! Psia twoja mać, rusz tą leniwą rzyć, kufel na chwilę odstaw i za lutnię łap! Zagraj nam migiem coś wesołego! Pijmy! Za zdrowie zwycięzców i wszystkich uczestników! Dzisiaj Karczma stawia! Zdrowie!


Talie najlepszych graczy turnieju

Nazwa taliiDowódcaPatchOcena czytelnikówData dodania
Pajabol (zwycięzca ESC Italian Qualifier #2) | PożeranieNilfgaardzka aktualizacja26 maj 2019
Pajabol (zwycięzca ESC Italian Qualifier #2) | SelfwoundNilfgaardzka aktualizacja26 maj 2019
Pajabol (zwycięzca ESC Italian Qualifier #2) | Midrange BrouverNilfgaardzka aktualizacja26 maj 2019
fearsyndrome | Value Tempo Bran | talia zwycięzcy kwalifikacji GWENT European ProjectCrimson Curse (Post Dettlaff nerf)20 kwietnia 2019
fearsyndrome | Midrange Brouver | talia zwycięzcy kwalifikacji GWENT European ProjectCrimson Curse (Post Dettlaff nerf)20 kwietnia 2019
fearsyndrome | Midrange Ardal | talia zwycięzcy kwalifikacji GWENT European ProjectCrimson Curse (Post Dettlaff nerf)520 kwietnia 2019
WSZYSTKIE TALIE Z GWENT OPEN #8!Seasonal Trees Update18 marca 2019

Retransmisja z finałowego pojedynku – warto obejrzeć!

Podziękowania

Składamy serdeczne podziękowania dla Pawła Burzy i całego CD PROJEKT RED za wsparcie i ufundowanie nagród, jak również dla redakcji Gwint24 i Administracji discordowej Karczmy Gwint24 za swój wkład w pulę nagród oraz wsparcie i pomoc w organizacji turnieju! Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za miłą atmosferę i tak liczny udział!

Do zobaczenia w Karczmie i w GWINTowych alkierzach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...