Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #95 – Henselt z armią przeklętych niszczy na PTR!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #95 – Henselt z armią przeklętych niszczy na PTR!

Siła Henselta!

Homecoming wprowadzi diametralne zmiany w Gwincie – to wie każdy, kto pograł trochę na serwerze testowym. Pewne rzeczy się jednak nie zmieniają – Henselt nadal może wyciągnąć z talii kilka brązowych jednostek, co pokazał Shinmiri w poniższym zagraniu. Jak do tego doszło? Streamer wtasował sobie do talii Upiornych Rycerzy za pomocą Zwiadowcy Niebieskich Pasów i Pavetty, a następnie wyciągnął ich umiejętnością kaedweńskiego króla. Czy tak będzie działał Henselt w pełnej wersji gry? Zobaczymy, ale musicie przyznać, że ma potencjał na stworzenie wokół niego fajnego combo decku (co jednak nie daje mu żadnych szans w starciu z Uzurpatorem, który blokuje umiejętność dowódcy przeciwnika).


Henselt combo!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • dejwid007g

  No jak na razie redzi muszą popracować nad balansem. Niektóre są za mocne, al mimo wszystko zapowiada się przyjemna gra.

  • Notentu_ x

   zmiany na plus tyllko ten balans…

 • smok_wot

  Uzurpator i tyle w temacie

 • Granie Z Jajem

  Uzurpator jak dla mnie najsilniejszy dowódca.

  Co z tego, że stworzysz fajną talię z fajnym dowódcą jak Uzurpator to wszystko rozwali ;]

  • Robert Majer

   Przeklęty rycerz powinien nadawać tag doomed po przemianie, bo to kombo trochę za mocne. Uzurpator dla mnie do reworka. Blokada innego dowódcy to chory pomysł.

  • ponurygrzybiarz

   Powinno być order: zablokuj umiejętność dowódcy na czas tej rundy. I więcej muliganu

   • Granie Z Jajem

    pewnie by było lepsze. Ponieważ obecnie miażdży innych dowódców ;]

 • TreSo

  Śmieszne się grało talią skellige pod bestie bierzesz wszystkie jakie są maćka i uzdrowienie i jeśli siądzie to treserzy wchodzą za 20 pkt xD krówki nie mają doomed

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...