Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #93 – uwodzicielski Sklep kradnie Ciri: Erupcję Mocy! (po stronie przeciwnika 14 jednostek!)
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #93 – uwodzicielski Sklep kradnie Ciri: Erupcję Mocy! (po stronie przeciwnika 14 jednostek!)

Pewnego razu w Gwincie

Szup jest chyba najbardziej szaloną i nieprzewidywalną kartą w Gwincie! Grając deckiem z Przygodami Sklepa trzeba mieć nie tylko umiejętności, ale też sporo szczęścia! Haiqz postanowił pokazać, że nie boi się podejmować ryzyka, zagrywając Sklepa w Charm na wypełnionym stole oponenta (którym był znany streamer SirPumkin). Siadło! Kradzież Ciri: Erupcji Mocy zakończona sukcesem!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!

Zobacz także: Klepsydra Gauntera #1 – felieton, w którym przedstawiam swoje oczekiwania wobec Homecoming!


RNG!

INSANE Shupe charm by Haiqz vs Pumpkin from gwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja