Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #112 – Schirru lekiem na „raka” w Sezonie Dzikiego Gonu! Gracz Nilfgaardu zniszczony!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #112 – Schirru lekiem na „raka” w Sezonie Dzikiego Gonu! Gracz Nilfgaardu zniszczony!

Pewnego razu w Gwincie

Cóż, tryb sezonowy Dzikiego Gonu nie należy do najciekawszych. Króluje w nim albo Nilfgaard pod nieustanne klonowanie Damiena de la Tour, bądź KP pod silniki. Gdyby rewers Dzikiego Gonu był mniej zachwycający, to pewnie wielu graczy odpuściłoby sobie jakąkolwiek interakcję z tym trybem rozgrywki.

Istnieją jednak jednostki, które odnalazły się w tym nieprzyjaznym środowisku, polując na głównych drapieżników. MaxxPainIII w poniższym klipie z Reddita pokazuje, jak można ośmieszyć nawet najlepszą talię, która toczy „raka” w sezonówkę, przez którego odechciewa się grać. Zobaczcie, jak z pomocą Schirru oraz Taktyki Partyzanckiej rozprawia się z Damienami, zmuszając swojego przeciwnika do poddania gry. Chyba czas wrzucić do talii Uzdrowienie nilfgaardczycy, hę?

How do you eradicate the plague? With fire! from gwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja