Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #74 – Potężny Harcownik An Craite zwerbowany przez Lugosa Szalonego!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #74 – Potężny Harcownik An Craite zwerbowany przez Lugosa Szalonego!

Pewnego razu w Gwincie

Dzisiaj Daniel Siewierski (nick w grze Yaxel) podzielił się na nieoficjalnej grupie Gwinta wspaniałym zagraniem z wykorzystaniem Harcownika An Craite i Lugosa Szalonego !

Na czym polegało to zagranie? Yaxel ulepszał do granic możliwości jednego ze swoich Harcowników Draigiem Bon Dhu , Mandragorą , Zbrojmistrzami i Mardroeme , a następnie wtasował go do talii za pomocą Przemytnika Dimun . W ostatnie rundzie użył Lugosa Szalonego, aby odrzucić go i strzelić we wrogą jednostkę za ogromną ilość punktów! Świetne zagranie!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Chwała najdzielniejszym!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja