Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #104 – cyk i myk! Zastępy Niebieskich Pasów meldują się na rozkaz!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #104 – cyk i myk! Zastępy Niebieskich Pasów meldują się na rozkaz!

Pewnego razu w Gwincie

Nowy dodatek to i nowe kombinacje! Na te musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ w tym odcinku PRWG zaprezentujemy Wam „oldschoolowe” zagranie kilku Niebieskich Pasów w jednej turze! Smaku temu zagraniu nadaje też fakt, że wykonujący je gracz wygrał grę ledwie 1 punktem! To się nazywa wykalkulowana wygrana!

„Regroup!”

Meme Deck Victory [NR] from gwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • maciek

    Nie kilkunastu a kilku (spodziewałem się jakiegoś comba z dwukrotnym wezwaniem Komandosów na obydwa rzędy po powtórnym dokopiowaniu jednostek do talii)
    Off-topic: wycięty cardart Niebieskich Pasów (imho w grze zostawili najgorszy z całej trójki)

    • Mateusz Mlody

      Biorąc pod uwagę, jakie combo można uzyskać na tym sezonowym trybie to też liczyłem wyciągnięcie ich więcej. Ale z drugiej strony w rzędzie jest 9 miejsc więc można tylko 8 dociągnąć bo niestety kolejne Niebieskie Pasy nie wskoczyłyby do wolnego rzędu tylko trafiłyby na cmentarz, a szkoda.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...