Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Paweł Burza będzie gościem w programie „Faux Paux” na Polsat Games w środę o 19:00!
Newsy

Paweł Burza będzie gościem w programie „Faux Paux” na Polsat Games w środę o 19:00!

Paweł Burza w telewizji!

Czas przyszykować odbiorniki! Już w tę środę o godzinie 19:00 w programie „Faux Paux”, prowadzonym przez Radosława Nałęcza oraz Tadeusza Zielińskiego, gościł będzie nasz ulubiony Community Manager – Paweł Burza! Szykuje się zatem mnóstwo GWINTOWYCH leaków i ciekawostek z życia biegacza!

Program będziecie mogli obejrzeć w telewizji, jeżeli posiadacie odpowiedni pakiet Cyfrowego Polsatu (pozycja 16 lub 169), Netii (pozycja 78), Promaxu (pozycja 127) i w UPC. Program będzie także streamowany w internetowych platformach Polsat Games na Twitchu i Youtube. Jeśli nie zdążycie na transmisję, to nie macie się co martwić – przygotujemy dla Was streszczenie programu, w którym znajdziecie najciekawsze odpowiedzi na pytania! Żaden leak Wam nie umknie, już my o to zadbamy!

Jeśli macie jakieś nurtujące Was pytania, które chcielibyście zadać Pawłowi, to możecie je zamieszczać w komentarzach pod postem na fanpejdżu Polsat Games. Najciekawsze pytania pojawią się podczas emisji programu!

https://www.facebook.com/polsatgames/photos/a.1953307221635442/2195160030783492/?type=3&theater


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja