Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Patch z zapowiadanymi zmianami balansującymi w przyszłym tygodniu, nowi dowódcy prawdopodobnie pod koniec stycznia!
Newsy

Patch z zapowiadanymi zmianami balansującymi w przyszłym tygodniu, nowi dowódcy prawdopodobnie pod koniec stycznia!

Informacja z Twittera

Dosłownie chwilę temu, Paweł Burza zamieścił tweeta z informacjami nt. zapowiadanej na ostatnim streamie aktualizacji styczniowej. Niektórzy przewidywali, że takowa będzie dostępna do pobrania już dziś (ponieważ od dzisiaj zaczęła obowiązywać nowa polityka dot. kart premium i zwrotów za zmienione karty).

Z tweeta można wyciągnąć dwie informacje. Pierwsza mówi nam, że już w przyszłym tygodniu aktualizacja styczniowa zostanie wypuszczona przez CPDR (dokładnego dnia i godziny nie znamy), zaś druga daje nam do zrozumienia, że dowódców z Wojny Krwi możemy się spodziewać w drugiej połowie/pod koniec stycznia.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Brzęczyszczykiewicz

  Nic dodać nic ująć jak XD

 • Harpagon

  Nie ma to jak wprowadzać zmiany w balansie w trakcie sezonu i dodawać nowy content pod jego koniec, kiedy każdy walczy o jak najlepszą rangę 😛 Widać, że redzi nic nie wynieśli z bety jeśli chodzi o moment wprowadzania zmian. Lepiej by było jakby dali to wszystko na początku lutego wraz z początkiem kolejnego sezonu, a nie mieszać 2 razy mecie w ciągu 1 sezonu.

  • Adam O.

   Zachowanie Redów już nawet nie jest śmieszne ani żałosne. Brak określeń. Już kiedyś zarzekali się, że zmian w trakcie sezonu nie będzie. Zgadzam się z prawie całym Twoim wpisem, ale z jednym zgodzić się nie mogę. Obecnie nie KAŻDY, a jedybie MAŁO KTO gra w Gwinta o cokolowiek. Może Redzi też już wywiesili „białą flagę” tylko nie chcą tego ogłosić trochę ponad 2 miesiące od premiery tzw. „pełnej” wersji.

 • John Rambo

  Jakby coś to przypominam, że gra już wyszła z bety, ale jak się okazuje tylko z nazwy…

 • pytonznadwisly
 • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

  To jakaś epidemia wśród producentów gier. Od jakichs 6 miesięcy to chyba tylko Rockstar nie zanotował wpadki. Valve, EA,Blizzard, CA, CDP….. Czy te firmy korzystają z jednego dostawcy jedzenia? O ile inne firmy mają coś więcej w portfolio niz jedną grę, tak CDP zachowuje się jak firma „Janusza biznesu”. Mieli bazę kilkuset tysięcy graczy grających w gwinta to postanowili kombinować..efekt taki, że gra zdycha i w marcu to już może grać ich z 30 tysięcy. Wersja TB zabugowana na konsole i nadal brak patcha fixa. Wersja gwinta HC została nazwana HC76 przez konsolowcow, bo część nie może grać i nadal jest bug. Gracze mają problemy bo bez zapowiedzi wycofano wspólne konta Win10/ Xbox i muszą migrować do GoGa. Czy tylko ja mam wrażenie, że ta afera gdy część pracowników CDP odeszła po Wiedźminie 3 to był gwóźdź do trumny dla profesjonalizmu w CDP? Osobiście twierdzę, że strach czekać na Cyberpunka……

  • Tomek

   Skąd, zapytam z ciekawości, statystyki dot. ilości graczy?

   • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

    Statystykami ostatni raz chyba CDPR się chwalił na początku OB , że ma ponad milion graczy. Nie pamiętam, żeby mieli się czym chwalić od niesławnego midwinter update w grudniu 2017. Pamiętam, że jak zaczynałem rankingi w sezonie OB to śmiało mając range 7 byłem na świecie w rankingu na pozycji 60k + . Teraz mając range 13 skończyłem na pozycji 4 tysiące na całym świecie. Chyba tylko 60 meczów rozegrałem.Nie ma danych o liczbie graczy i pewnie lepiej bo każdy widzi jak to wygląda.

 • Grillowana Kiełbasa

  Chuj robie uninstall bo nie gram i tak od miecha ,a jak widać i tak nie ma po co. Zmiany albo są beznadziejne albo ich nie ma poprostu.

  • Grillowana Kiełbasa

   I jeszcze 0 pkt nagród dostałem mimo , że miałem 15 rangę xD

   • Grillowana Kiełbasa

    Nigdy bym w cbt nie pomyślał ,że Gwint tak upadnie.

   • Adam O.

    Mnie też pokazało 0 pkt, ale na pewno je dostałem.

    • Grillowana Kiełbasa

     Mnie pokazało w księdze 0. Ale pewnie usunął łaskawie ten błąd w następnym tygodniu.

 • KB

  Gdzie niby były zapowiadane zmiany balansujące? Wiadomotylko, że ma być devstream

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...