Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Paki ozdób za pył meteorytowy niedługo znikną! Event Walentynkowy już wkrótce!
Aktualizacje Newsy

Paki ozdób za pył meteorytowy niedługo znikną! Event Walentynkowy już wkrótce!

4 lutego wyszła Aktualizacja 5.1, która znacznie zmieniła metę w Gwincie. Co jednak z innymi aspektami gry? Czy zmianie ulegnie również jej sama zawartość?


Nowy sezon wprowadził kolejne oferty do Kramu Sklepa. Przede wszystkim pojawiła się długo zapowiadana Paka Startowa Syndykatu, która zawiera już ułożoną talię do gry tą frakcją. Standardowo pojawiła się również Paka Sezonowa. Tym razem padło na Sezon Kota wraz z dodatkowym tytułem.


Pojawiły się także smutne wieści. Twórcy zdecydowali się zakończyć możliwość zakupu trzech pak ozdób za pył meteorytowy. Oferty te będą dostępne tylko do 14 lutego, a każda kosztuje po 1200 jednostek pyłu. Po tym czasie, tak jak w przypadku ozdób z ostatnich dodatków, znikną ze sklepu. Plansza Gospody będzie jednak wciąż dostępna w cenie 1600 pyłu.

Dlaczego deweloperzy decydują się na podjęcie takich działań? W końcu oferty u Sklepa bardzo nam się uszczupliły, co jest dla każdej ze stron mało opłacalne. Pomimo obietnic, że w tym roku pojawi się znacznie więcej ozdób, w tym za pył meteorytowy i ograniczonych czasowo, nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej odpowiedzi o obecnej sytuacji. Pamiętajmy również o zakończeniu się ofert Wydarzenia Księżycowego Nowego Roku, który odjął nam kolejne bibeloty ze zakupu.


Spójrzmy jednak na datę zakończenia ofert. 14 lutego będą przecież walentynki, a już wcześniej otrzymaliśmy wieści, o pojawieniu się nowego wydarzenia z okazji tego dnia. Na Oficjalnym Discordzie Gwinta padła informacja, że na walentynki pojawi się coś specjalnego w sklepie! Nie musieliśmy długo czekać, by użytkownicy Reddita dokopali się przecieków tergo wydarzenia.

Otrzymaliśmy grafiki trzech nowych rewersów, symbolizujących największe miłości naszego wiedźmina Geralta- Yennefer, Shani oraz Triss. Czy będą to oferty do zdobycia za prawdziwe pieniądze, czy też za pył meteorytowy? A może będą one wchodziły w skład nagród wydarzenia walentynkowego? Z pewnością pojawi się znacznie więcej nowych produktów, z czego mam nadzieję, nie tylko o symbolice tematycznej Święta Zakochanych.

Co najciekawsze, niedługo po ich ujawnieniu zostały usunięte… Czyli jest tu coś na rzeczy.

R E K L A M A

O nadchodzącym wydarzeniu może nam nieco zdradzić nowy kontrakt, który pojawił się wraz z ostatnią aktualizacją. Nie jest on dokończony, gdyż nie możemy jeszcze zobaczyć nagród za jego wypełnienie. Dodatkowo nachodzi na myśl pytanie: Czy do kontraktu naliczą się również przeszłe Wydarzenie Dnia Sklepa oraz Święta Zimowego? Czy może wszyscy zaczniemy z wykonywaniem go od zera?


Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Niestety, twórcy od dodatku „Kupcy Ofiru” dość ograniczają wcześniejsze informowanie nas, o nowościach nadchodzących do Gwinta. Ze wszystkim przychodzi nam się spotkać dopiero w dniu premiery, co niesie ze sobą różne skutki, w tym pojawiające się na start problemy i błędy…

Jak na razie, radzę spieszyć się z zakupem kończących się niedługo ofert za pył meteorytowy i szykowaniem nadmiaru, na być może kolejne oferty! Nie zapominajcie też o swoich walentynkach!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja