Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Oficjalna Biblioteka talii już dostępna! Czy jest lepsza od GwentUp? Sprawdzamy!
Newsy

Oficjalna Biblioteka talii już dostępna! Czy jest lepsza od GwentUp? Sprawdzamy!

Biblioteka talii już dostępna!

To, co było obiecywane na streamie omawiającym aktualizację Seasonal Trees Update zostało zrealizowane! Oficjalna biblioteka talii to nowa funkcjonalność, dzięki której gracze bez używania zewnętrznych narzędzi mogą udostępnić swój deck innym, a nawet napisać do niego jakieś porady!

Niestety, na razie nie jest dostępne importowanie talii bezpośrednio do GWINTa – jak tłumaczą twórcy w oficjalnym newsie, zostanie to dodane niedługo wraz z innymi funkcjami!


Okiem Beletrysty

Biblioteka wygląda fenomenalnie! Katalog jest schludny, zawiera najważniejsze informacje, jest możliwość oceniania decków – dla mnie cud-miód! Oczywiście, jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy, m.in. to co widać na poniższym screenie, czyli problem z prawidłowym sortowaniem kart w deckliście. Osobiście brakuje mi też przycisku do bezpośredniego kopiowania decku na stronie, tak, aby zawierał on opcję podświetlania kart i wyświetlania ich opisów, tak jak to jest możliwe na GwentUpie. Jednak nie od razu Mahakam zbudowano i jak na wersję 1.0 Biblioteka wygląda świetnie! Gdy zostanie naprawiony błąd z sortowaniem i dodana możliwość importu talii, będziemy wykorzystywać Bibliotekę do wypełniania naszej bazy talii na Gwint24.pl!


Treść oficjalnego newsa

„Udostępnianie talii nigdy nie było prostsze! Dzisiaj uruchomiliśmy Bibliotekę Talii GWINTA – oficjalną platformę, która pozwala udostępniać talie (eksportując prosto z klienta gry!), tworzyć poradniki oraz przeglądać talie i poradniki stworzone przez innych graczy.
Jak udostępnić talię za pomocą Biblioteki?
 1. Uruchom GWINTA.
 2. Otwórz Tworzenie Talii.
 3. Wybierz talię którą chcesz udostępnić i kliknij “Udostępnij talię” – gra automatycznie przekieruje Cię na stronę tej talii. Tu możesz skopiować link, udostępnić talię w mediach społecznościowych lub stworzyć na jej podstawie poradnik!
Aktualnie, opcja udostępniania talii prosto z gry jest możliwa jedynie w wersji gry dostępnej na GOG. Talie nie są personalizowane – wszystkie talie zawierające tę samą kombinację kart będą miały wspólny link. 
Jak stworzyć poradnik za pomocą Biblioteki?
 1. Wyeksportuj lub otwórz stronę wybranej talii w Bibliotece.
 2. Wybierz opcję “Nazwij talię i opisz swoją strategię” na jej stronie.
 3. Zaloguj się przy pomocy swojego konta GOG.
 4. Opisz swoją talię, wybierz język poradnika, dodaj tytuł i opublikuj! (Lub zapisz jako szkic aby opublikować później.)
Przed publikacją poradnika zapoznaj się z Umową licencyjną użytkownika — obraźliwe i nielegalne treści będą usuwane ze strony, a Twoje konto może zostać zawieszone.
W przyszłości będziemy udoskonalać Bibliotekę Talii GWINTA i dodawać do niej kolejne funkcje (w tym, możliwość importu talii ze strony prosto do gry za pomocą jednego kliknięcia!). Wypróbujcie ją i dajcie nam znać co uważacie na naszym oficjalnym forum!”

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Adam Barbosa

  Będzie takie coś na ps4?

  • Seiion xD

   ,,Aktualnie, opcja udostępniania talii prosto z gry jest możliwa jedynie w wersji gry dostępnej na GOG.”

   • Adam Barbosa

    Rozumiem, ze na razie jest tylko na gog, dlatego zadałem pytanie czy będzie takie coś ps4? 🙂

    • KB

     Wiemy tyle co Ty. Czyli nic. Pamiętaj, że nie wszystko w sprawie konsol zależy od Redów. Sony też ma dużo do powiedzenia

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...